2021 12 02

Paskutinio metimo drama – „Real“ išplėšė pergalę prieš „Maccabi“

Eurolygoje pirmaujantis Madrido „Real“ (11-2) klubas išgyveno tikrą trilerį namuose. Pablo Laso auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje pavogė pergalę iš pirmavusių Tel Avivo „Maccabi“ (7-6) krepšininkų – 72:70 (20:18, 17:20, 13:21, 22:11).
Guerschonas Yabusele
Guerschonas Yabusele / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Rungtynių pradžia „Real“ nieko blogo nežadėjo (16:6), bet „Maccabi“ greitai išlygino rezultatą.

Tris kėlinius Madride kova vyko taškas į tašką, kol svečiai nesurengė spurto 10:1 trečiojo kėlinio pabaigoje ir nesusikrovė 9 taškų pranašumo prieš lemiamą ketvirtį.

„Real“ rankų nenuleido ir priartėjo iki vieno taiklaus metimo, likus žaisti dar tris minutes (63:65). „Maccabi“ puolimas toliau strigo, o Thomaso Huertelio tritaškis persvėrė rezultatą (68:67).

Svečiai tuomet dar ir suklydo, o dar vienas taiklus Th.Huertelio metimas priartino šeimininkus prie pergalės (70:67). Liko 28 sekundės.

„Maccabi“ paprašė minutės pertraukėlės ir Derrickas Williamsas tritaškiu rezultatą išlygino (70:70).

Vis dėlto paskutinė ataka priklausė Madrido klubui ir po krepšiu prasiveržęs Guerschonas Yabusele išplėšė dramatišką pergalę (72:70).

Madrido „Real“: Thomasas Heurtelis ir Guerschonas Yabusele – po 15, Vincentas Poirier 11, Walteris Tavaresas 9 (8 atk. kam.), Adamas Hanga 7.

Tel Avivo „Maccabi“: Scottie Wilbekinas 14, Keenanas Evansas ir Ante Žižičius (3 blok.) – po 10, Derrickas Williamsas ir Jalenas Reynoldsas – po 8.