-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2020 10 01

Permainingame mače „Maccabi“ sutvarkė svečius iš Berlyno

Eurolygos sezonas Izraelyje prasidėjo Tel Avivo „Maccabi“ pergale prieš Aito Garcia Reneseso vadovaujamą Berlyno ALBA komandą. Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai triumfavo 80:73 (19:29, 30:12, 18:17, 13:15).
Tel Avivo „Maccabi“
Tel Avivo „Maccabi“ / Euroleague.net nuotr.

Pirmieji du mačo kėliniai buvo kardinaliai skirtingi. Lyg namie tuščioje „Menora Mivtachim“ arenoje besijutę ALBA žaidėjai per pirmąsias dešimt dvikovos minučių pelnė net 29 taškus ir įgijo 10 taškų persvarą, tačiau antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis – „Maccabi“ svečiams atseikėjo 30 taškų ir į ilgąją pertrauką nusinešė 8 taškų pranašumą – 49:41.

Ryškiai žibėjo abiejų komandų naujokai – tiek ALBA italas Simone Fontecchio (11 tšk.), tiek „Maccabi“ gynėjas Chrisas Jonesas (13 tšk.), iki ilgosios pertraukos realizavę visus metimus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Maccabi“ savo rankose laikė saugų 15 taškų atotrūkį, bet staigūs Peytono Sivos ir Marcuso Erikssono tritaškiai sugrąžino ALBA į rungtynes.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos Jaysonas Grangeris pataikė abu baudų metimus, taip sumažinęs deficitą iki 5 taškų (73:78). Įžaidėjas P.Siva turėjo galimybę dar labiau priartinti vokiečius, tačiau jo mestas dvitaškis tikslo nepasiekė.

Įdomu tai, kad abi komandos šio vakaro rungtynėse realizavo visus baudų metimus – 21 iš 21.

„Maccabi“: Angelo Caloiaro 18 (25 naud. bal.), Chrisas Jonesas (7 rez. perd.) ir Othello Hunteris – po 12, Elijah Bryantas 9.

ALBA: Marcusas Erikssonas 18 (4/9 trit.), Simone Fontecchio 16 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), Peytonas Siva (7 rez. perd.) ir Jaysonas Grangeris – po 10.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?