2021 10 12

Po ilgosios pertraukos dominavusi ALBA įveikė „Fenerbahče“ vyrukus

Berlyno ALBA (1-2) iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje. Fantastiškai antroje mačo pusėje žaidusi Vokietijos ekipa 84:70 (18:19, 9:16, 30:18, 27:17) nepaliko šansų Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkams (1-2).
Jaleenas Smithas
Jaleenas Smithas / Euroleague.net

Berlyno ALBA per trečiąjį rungtynių kėlinį pelnė daugiau taškų (30), nei per pirmuosius du ketvirčius – 27.

6175 sirgalių „Mercedez-Benz“ arenoje palaikomi šeimininkai įsismarkavo po ilgosios pertraukos, kurį pradėjo atsilikinėdama 27:35, bet spurtavo 15:2 bei persvarą savo rankose laikė iki pat mačo pabaigos.

Apsukų nemažinusi ALBA ketvirtąjį kėlinį laimėjo 27:17.

Berlyno krepšininkai Aleksandro Džiordževičiaus auklėtinius privertė suklysti 17 kartų bei iš toli atakuoti 30,4 proc. taiklumu (7 iš 23).

Patys šeimininkai kamuolį prarado 8 kartus, o tritaškius realizavo 37 proc. tikslumu – 10 iš 27.

ALBA: Oscaras Da Silva 22, Maodo Lo 21 (4/7 trit.), Luke'as Sikma 13 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.).

„Fenerbahče“: Nando De Colo 15, Ahmetas Diuveroglu 12, DyShawnas Pierre'as 9.