2019 10 17

Pratęsimą 17:2 laimėjusi „Maccabi“ ekipa užgesino raudonąją serbų žvaigždę

Tel Avive ketvirtadienį prireikė pratęsimo, tačiau beveik visi taškai per papildomą penkių minučių atkarpą krito į vieną krepšį. „Maccabi“ namuose šventė pergalę 84:69 (24:13, 15:17, 16:17, 12:20, 17:2) prieš Belgrado „Crvena Zvezda“.
Scottie Wilbekinas
Scottie Wilbekinas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Įdomu tai, kad ketvirtąjį kėlinį „Crvena Zvezda“ laimėjo 20:12 ir iškeliavo į pratęsimą, bet per jį sukrapštė vos 2 taškelius.

Ketvirtajame kėlinyje, kai rezultatas tapo 67:67, dar buvo likusios pusantros minutės, bet per šį laiką komandos nesugebėjo pelnyti nė taško.

Belgrado komanda net 19 kartų suklydo, o ir atakavo krepšį prastai: pataikė 32 proc. dvitaškių (11/34) ir 32 proc. tritaškių (8/25).

Tiesa, „Crvena Zvezda“ metė net 26 baudas, iš kurių pataikė 23 (89 proc.).

„Maccabi“ nuo baudų linijos taip pat metė 26 kartus, tačiau pataikė tik 15 metimų – 58 proc. taiklumas.

Scottie Wilbekinas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 16 taškų. Gynėjas per pratęsimą iškišo nuostabų perdavimą Othello Hunteriui.

„Maccabi“: S.Wilbekinas 16, O.Casspi (8 atk. kam., 24 naud. bal.) ir N.Woltersas po 15, T.Blackas 11 (7 kl.).

„Crvena Zvezda“: S.Perperoglou 18, O.Dobričius 10.