2021 04 22

Profesoriaus paskaita: „Olimpia“ vėl įveikė be išvaryto A.Trinchieri likusį „Bayern“

Milano „Olimpia“ ir Miuncheno „Bayern“ mūšis ketvirtfinalyje yra lyg įtemptas trileris. Antrosiose serijos rungtynėse 80:69 (26:12, 21:17, 18:24, 15:16) laimėjo Italijos komanda, o vokiečiai mūšį užbaigė be į rūbinę išvaryto trenerio.

Serijoje iki trijų pergalių „Olimpia“ pirmauja jau 2-0.

Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi „Olimpia“ pergale 79:78 po pergalingo Zacho LeDay metimo.

Ketvirtadienio vakarą Vokietijos ekipa pradėjo rungtynes 5:0, tačiau tada „Olimpia“ šovė į priekį atkarpa 17:0 ir įgijo dviženklę persvarą.

Antrajam kėliniui įpusėjus, po Kevino Punterio tritaškio Milano komandos persvara padidėjo jau ir iki 21 taško (37:16).

Ir nors pirma rungtynių pusė priklausė „Olimpia“ krepšininkams, tai po pertraukos „Bayern“ ėmė po truputį artėti ir, likus žaisti 3 minutes trečiajame kėlinyje, skirtumas vėl tapo vienženklis (46:55).

Pratrūko Andrea Trinchieri trečiajame kėlinyje ir sunkiu komandai metu buvo išvarytas į rūbinę dėl antrosios techninės pražangos. Pirmąją jis gavo dar pirmajame kėlinyje.

Sulig stratego išvarymu ir prasidėjo sunki „Bayern“ atkarpa, kurios metu aikštės šeimininkai vėl įgijo solidžią persvarą (72:56).

Vokietijos komanda dar bandė artėti ir surengti lemiamą šturmą, bet paskutiniu smūgiu tapo Zacho LeDay tritaškis, likus žaisti kiek daugiau nei minutę. Buvusio žalgiriečio dūris vėl padidino Milano ekipos atotrūkį iki 11 taškų (80:69).

Po mačo abiejų komandų žaidėjai dar kibo vieni kitiems į atlapus, įpildami žibalo į ugnį prieš trečiąsias serijos rungtynes.

Kevinas Punteris pelnė 20 taškų nugalėtojams, Sergio Rodriguezas surinko 13 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Wade'as Baldwinas pralaimėjusiems pelnė 23 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Olimpia“: K.Punteris 20, S.Rodriguezas 13, Sh.Shieldsas 12, Z.Leday 10 (7 atk. kam.).

„Bayern“: W.Baldwinas 23 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 9 išpr. praž., 26 naud. bal.), J.Reynoldsas, V.Lučičius (8 atk. kam.) ir J.Gistas (7 atk. kam.) po 11.