2019 11 07

R.Giedraitis buvo tarp rezultatyviausių, bet ALBA sutriuškinta Tel Avive

Rokas Giedraitis ir toliau sėkmingai renka taškus įvairiose Eurolygos arenose, tačiau jo atstovaujama Berlyno ALBA (1-6) įklimpo tikrame pralaimėjimų liūne. Vokietijos ekipa išvykoje nusileido net 78:104 (19:21, 18:31, 18:31, 23:21) Tel Avivo „Maccabi“ (5-2) ir patyrė jau šeštąją nesėkmę iš eilės.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Lietuvos rinktinės puolėjas šiose rungtynėse ant parketo praleido kiek daugiau nei 19 minučių, per kurias pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, po dusyk suklydo ir prasižengė, išprovokavo vieną varžovo pražangą ir surinko 12 naudingumo balų.

Rezultatyviau už R.Giedraitį žaidė tik po 14 taškų surinkę Peytonas Siva ir Tyleris Cavanaugh.

„Maccabi“ triuškinančią persvarą susikrovė ir antrąjį ir trečiąjį kėlinius, kuriuos laimėjo identiškais rezultatais (31:18) ir pabėgo į priekį 83:55.

Ketvirtajame kėlinyje Tel Avivo klubas turėjo net ir 36 taškų persvarą (93:57), o ALBA strategas Aito Garcia Renesesas visą ketvirtąjį kėlinį ant suolo paliko R.Giedraitį ir kelis kitus svečių komandos žaidėjus.

„Maccabi“ ekipai tai – jau penktoji pergalė iš eilės.

„Maccabi“: Johnas Dibartolomeo 19 (6/8 metimai), Scottie Wilbekinas 16 (4/7 trit.), Tarikas Blackas 13, Tyleris Dorsey 12, Omri Casspi 10.

ALBA: Tyleris Cavanaugh ir Peytonas Siva (8 rez. perd.) po 14, Rokas Giedraitis 12.