2020 10 23

R.Kurtinaitis ir toliau lieka be pergalių: pralaimėjo pratęsimo dramą

Rimui Kurtinaičiui ir Maskvos srities „Chimki“ ekipai Eurolygoje ir toliau nesiseka. Penktadienio vakarą Rusijos klubas namuose po pratęsimo kapituliavo prieš Tel Avivo „Maccabi“ ekipą – 87:89 (18:16, 15:20, 22:22, 26:23, 6:8).
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Getty via Euroleague nuotr.

COVID-19 išsigydžiusius lyderius susigrąžinęs Pamaskvės klubas galingai pradėjo dvikovą ir labai greitai susikrovė dviženklį pranašumą (12:2), tačiau netrukus ne mažiau sėkminga atkarpa atsakė jau Izraelio klubas ir intriga labai greitai buvo atstatyta.

Didesnio pranašumo nė vienai ekipai nepavyko susikrauti iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos, o tuomet iš toli tiesiog fantastiškai pradėjo atakuoti krepšinio išsiilgęs Aleksejus Švedas.

„Chimki“ lyderis šiame mače įmetė net šešis tritaškius (iš 12).

Vis dėlto savo lyderį turėjo ir svečiai. Likus 15 sek. „Chimki“ turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau nesugebėjo prasižengti, o puikias rungtynes žaidęs Tyleris Dorsey įmetė aštuntą savo tritaškį ir rezultatą išlygino (81:81).

Paskutinis A.Švedo tritaškis tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo didvyriu tapo du tritaškius pataikęs Elijah Bryantas ir „Maccabi“ iškovojo antrąją pergalę turnyre. „Chimki“ dar galėjo išgelbėti Jordanas Mickey, tačiau jo tritaškis aidint sirenai vos lietė lanką.

Tel Avivo komanda prieš išvyką į Pamaskvę buvo pralaimėjusi tris mačus iš eilės.

„Chimki“ klubui tai buvo penktasis pralaimėjimas. Kartu su Vilerbano ASVEL tai yra vienintelės šį sezoną Eurolygoje dar nelaimėjusios ekipos.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 32 (6/12 tritaškiai, 11 rez. perd., 8 kld., 28 naud. bal.), Gregas Monroe 15, Devinas Bookeris 14 (12 atk. kam.), Jordanas Mickey 8.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 26 (8/13 tritaškiai), Ante Žižičius 16, Angelo Caloiaro 15 (10 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 12 (6 rez. perd., 4 per. kam.), Elijah Bryantas 10, Othello Hunteris 9.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius