2019 10 04

R.Kurtinaitis po Eurolygos starto – prispaustas rūpesčių, bet laimingas

Pergalingai sezoną Eurolygoje pradėjęs Rimas Kurtinaitis po mūšio dalijosi rūpesčiais, tačiau ėjo miegoti patenkintas.

„Chimki“ krepšininkai namuose „Maccabi“ ekipos nebuvo įveikę dvejus metus, tačiau šįkart lietuvis nudirigavo saviškius į pergalę 89:83.

Nors trečiajame kėlinyje Rusijos vicečempionai buvo sukaupę 17 taškų persvarą, dėl pergalės jiems teko paprakaituoti iki paskutinių sekundžių.

Maža to, pergalė pareikalavo nuostolių – traumą patyrė įžaidėjas Stevanas Jovičius, neberungtyniavęs nuo trečiojo kėlinio pradžios.

Tiesa, nepaisant to, „Chimki“ kamuolį prarado tik 9 kartus ir vos sykį antroje rungtynių dalyje.

„Mes neatsipalaidavome, – džiaugėsi R.Kurtinaitis. – Turėjome problemų su įžaidėjais, nes traumą gavo Jovičius, tad Švedas praktiškai vienas turėjo užbaigti mačą. Jam buvo nelengva žaisti 30 minučių, nes ikisezoninėse jis buvo traumuotas ir pastaruoju metu treniravosi individualiai.

Tačiau mums pavyko išsaugoti pergalę ir aš ja patenkintas. Be abejo, turime labai daug ką gerinti. Žymiai geriau gali žaisti ir Jonas Jerebko bei Anthony Gillas. Bet palikime tai ateities darbams. Dabar noriu pasidžiaugti pergale.“

„Varžovai didžiąją rungtynių dalį žaidė geresnį krepšinį. Turime pasimokyti iš šio mačo“, – priešingoje barikadų pusėje kalbėjo „Maccabi“ treneris Ioannis Sfairopoulas.