2021 04 22

„Real“ – ant bedugnės krašto: „Anadolu Efes“ vėl siautėjo Stambule

Stambulo „Anadolu Efes“ atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto. Antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Ergino Atamano auklėtiniai vėl užtikrintai 91:68 (22:13, 22:19, 21:13, 26:23) nugalėjo Madrido „Real“.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Serijoje iki trijų pergalių „Anadolu Efes“ pirmauja jau 2-0. Pirmąjį tarpusavio susitikimą turkai laimėjo net 90:63.

Ketvirtadienio vakarą sunkiai sekėsi pataikyti iš toli „Real“ komandai, kuri realizavo tik 2 tritaškius iš 13-kos (15 proc.) per pirmus du kėlinius, po kurių atsiliko nuo aikštės šeimininkų 32:44.

Po pertraukos Stambulo ekipa toliau šeimininkavo aikštėje ir didino atotrūkį, kuris prieš paskutinę 10-ties minučių pertrauką jau pasiekė 20-ties taškų ribą (65:45).

Vienintelis pozityvas ketvirtajame kėlinyje „Real“ komandai buvo įspūdingai pelnyti 18-mečio Tristano Vukčevičiaus pirmieji taškai Eurolygoje.

Į pergalę Turkijos komandą vedė gynėjų duetas. Vasilije Micičius pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 5/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o Shane'as Larkinas surinko 21 tašką, 7 kartus asistavo komandos draugams ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Serbo sąskaitoje – 26 naudingumo balai, amerikiečio – 21.

„Anadolu Efes“ dvitaškius (21/35) ir tritaškius (12/20) metė identišku 60-ties procentų taiklumu.

„Real“ skaičiai kuklesni: 54 proc. dvitaškių (20/37) ir 16 proc. tritaškių (4/25).

„Anadolu Efes“: V.Micičius 23 (5/5 trit., 26 naud. bal.), Sh.Larkinas 21 (5 rez. perd., 7 išpr. praž.), R.Beaubois 11 (6 rez. perd.), A.Moermanas 9.

„Real“: T.Thompkinsas 17, R.Fernandezas 11, U.Garuba 9.