2021 10 27

Rekordą pagerinęs T.Sedekerskis nepadėjo „Baskonia“ laimėti Kazanėje

Vis svarbesnį vaidmenį Vitorijos „Baskonia“ (3-3) komandoje šiame sezone vaidinantis Tadas Sedekerskis pagerino dar vieną karjeros rekordą Eurolygoje, bet Ispanijos ekipa 69:83 (17:24, 6:24, 21:18, 25:17) krito Rusijoje prieš Kazanės UNIKS (2-4).
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

28 minutes žaidęs T.Sedekerskis pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/5 trit., 0/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

12 sugriebtų kamuolių yra asmeninis T.Sedekerskio rekordas Eurolygoje.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Tado Sedekerskio dėjimas.

„Baskonia“ komandai šiose rungtynėse teko verstis be kito lietuvio, traumuoto Roko Giedraičio, o UNIKS pabėgo dar antrajame kėlinyje, kai susikrovė net 25 taškų persvarą (42:17).

Per likusį laiką svečiams priartėti nepavyko.

UNIKS klubą į antrąją pergalę Eurolygoje vedė puikias rungtynes sužaidęs 34-erių Andrejus Voroncevičius – 14 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai. Tiek pat taškų pelnė ir Johnas Brownas (6 atk. kam., 5 per. kam.), o Jarrellas Brantley pridėjo 11.

„Baskonia“ ekipoje išsiskyrė Wade‘as Baldwinas – su 23 taškais. Matthew Costello sąskaitoje – 18 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius