2021 03 11

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs A.White'as svariai prisidėjo prie PAO pergalės

Tik teorines viltis patekti į Eurolygos atkrintamąsias turintis Atėnų „Panathinaikos“ klubas (10-17) kartu su savimi link Eurolygos dugno nusitempė ir Tel Avivo „Maccabi“ (11-16) ekipą. Graikai namuose nugalėjo Ioannio Sfairopoulo auklėtinius 81:63 (25:9, 18:21, 15:25, 23:8).
Aaronas White'as
Aaronas White'as / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Žaliųjų“ pergalę lėmė du fantastiški kėliniai – pirmasis ir ketvirtasis.

Mačo pradžioje visiškai svečius iš Tel Avivo sukaustę graikai sužaidus vos septynias minutes susikrovė dviženklę persvarą (17:7), o kėlinio pabaigoje pirmavo net 25:7.

Iš gilios duobės lipęs „Maccabi“ beveik panaikino varžovų persvarą trečiajame ketvirtyje, kai po spurto 15:2 rezultatas buvo 55:58, bet PAO paskutiniame kėlinyje vėl įjungė aukštesnę pavarą.

PAO net penkias minutes nepraleido taškų, o patys solidžiai puldami paskutinėmis minutėmis susikrovė triuškinamą persvarą – 79:59.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Aaronas White'as. Amerikietis žaidė 29 minutes ir per šį laiką sumetė 15 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų. Ankstesnis jo sezono rekordas buvo 14 taškų.

Nepaisant pergalės, Atėnų klubas išlieka netoli Eurolygos dugno – PAO yra 15-oje vietoje. „Maccabi“ rikiuojasi tik laipteliu aukščiau.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 20 (4/6 trit.), Aaronas White'as 15 (7 atk. kam.), Mario Hezonja ir Konstantinos Mitoglou (8 atk. kam.) po 12.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 14 (4/9 trit.), Johnas Dibartolomeo ir Ante Žižičius 9 (8 atk. kam.).