2019 12 06

Rezultatyviame mūšyje Mytiščiuose: spindėjęs N.Mirotičius bei „Barcelona“ pergalė

„Barcelona“ (9-3) krepšininkai sureagavo į skaudų praėjusios savaitės pralaimėjimą namuose prieš Maskvos CSKA. Aukšto rezultatyvumo rungtynėse Mytiščiuose Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai iššvaistė 19 taškų pranašumą, bet galiausiai įveikė Maskvos srities „Chimki“ (6-6) ekipą 102:94 (31:22, 30:26, 23:22, 18:24). Tai ketvirtoji Rimo Kurtinaičio ekipos nesėkmė iš eilės.
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / Euroleague.net nuotr.

„Barcelona“ siautėti ėmėsi jau rungtynių pradžioje, svečių arenoje startavusi atkarpa 10:0. Katalonai iki ilgosios pertraukos pataikė 8 tolimus metimus, Nikola Mirotičius surinko 15 taškų.

Fantastišką puolimą demonstravęs Ispanijos klubas vienu metu turėjo 19 taškų persvarą, o po dviejų kėlinių pirmavo 61:48.

„61 taškas, mes negalime žaisti geriau puolime“, – po dviejų kėlinių sakė Svetislavas Pešičius, leisdamas suprasti, kad nėra patenkintas krepšininku darbu savoje aikštelės pusėje.

Buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas pirmajame kėlinyje Kauno sirgaliams puikiai pamenamu klaidinamu judesiu išmaudė „Chimki“ aukštaūgį Deviną Bookerį.

Aleksejus Švedas jau po trijų kėlinių savo sąskaitoje turėjo 23 taškus, tačiau įvairiau puolusi „Barcelona“ prieš lemiamas 10 dešimt minučių turėjo 14 taškų persvarą – 84:70.

Jeremy Evansas įgrūdo kamuolį iš viršaus, Sergėjus Karasiovas pataikė du tritaškius paeiliui, o 8:0 spurtavusi Rimo Kurtinaičio kariauna priartėjo per vieną metimą – 94:97.

Aistras rungtynių pabaigoje numalšino dvitaškį pelnęs N.Mirotičius bei ketvirtąjį tolimą rungtynėse pataikęs Malcolmas Delaney.

N.Mirotičius nugalėtojų gretose pelnė 28 taškus, atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, suklydo 3 kartus ir surinko 30 naudingumo balus.

„Chimki“ gretose žibėjęs A.Švedas surinko 23 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

B.Daviesas rungtyniavo 13 minučių, pelnė 6 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 kartus bei surinko 7 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23, Jeremy Evansas 16, Devinas Bookeris ir Sergejus Karasiovas – po 13, Stefanas Jovičius 11.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 28, Malcolmas Delaney 17, Ante Tomičius 15, Adamas Hanga, Kyle'as Kuricas ir Cory Higginsas – po 10.