2020 11 26

Rimo Kurtinaičio kančios tęsiasi: „Chimki“ vyrai sumušti Berlyne

Rimas Kurtinaitis toliau neranda išėjimo iš nesėkmių labirinto. Lietuvio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ ekipa išvykoje 80:100 (24:20, 20:30, 18:27, 18:23) krito prieš Berlyno ALBA komandą.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tai jau šeštas „Chimki“ pralaimėjimas per dešimt rungtynių Eurolygoje šį sezoną.

Tai buvo dar vienerios tragiškos „Chimki“ rungtynės gynyboje – jau po dviejų kėlinių ALBA komanda buvo pelniusi 50 taškų, bet per pertrauką išvados nebuvo padarytos.

Net 22 taškus nugalėtojams pelnė Nielsas Giffey, jis rungtynes baigė su 29 naudingumo balais.

Dar efektyviau žaidė Luke'as Sikma, kuris pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvus perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Jonas Jerebko pralaimėjusiems surinko 20 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

Aleksejus Švedas surinko 11 taškų ir išdalino 10 perdavimų, bet prametė 6 dvitaškius iš 7, pataikė vos 2 tritaškius iš 8 ir net 7 kartus suklydo.

ALBA atliko net 29 rezultatyvius perdavimus, „Chimki“ – 22.

Pamaskvės ekipa šiame susitikime prarado net 23 kamuolius, ALBA sulydo 14 kartų.

R.Kurtinaičio auklėtiniai pataikė 40 proc. dvitaškių (16/40) ir 36 proc. tritaškių (11/31).

ALBA: N.Giffey 22, L.Sikma 20 (9 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. bal.), B.Lammersas 18 (7 atk. kam.), M.Lo 11, L.Olinde ir S.Fontecchio po 10.

„Chimki“: J.Jerebko 20 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), V.Zaicevas ir A.Švedas (1/7 dvit., 2/8 trit., 10 rez. perd., 7 kl.) po 11.

Kitose rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ 75:64 (16:14, 24:22, 17:14, 8:14) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Erginas Atamanas turėjo 10 žaidėjų ant suolo, tačiau Etenas Gazi išvis nežaidė, o Tolga Gecimas rungtyniavo vos pusantros minutės.

Shane'as Larkinas nugalėtojams pelnė 18 taškų, o efektyviausias buvo Adrienas Moermanas, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“ prastai pataikė: realizavo tik 48 proc. dvitaškių (19/40) ir 25 proc. tritaškių (5/20).

„Anadolu Efes“ puikiai metė iš toli – pataikė 15 tritaškių iš 28, o tai – net 54 proc. tikslumas.

„Crvena Zvezda“: C.Waldenas 14, J.Loydas 10, O.Dobričius 8.

„Anadolu Efes“: Sh.Larkinas 18, A.Moermanas 17 (9 atk. kam., 27 naud. bal.), K.Simonas 11.