2020 01 24

Rimto iššūkio sulaukusi „Barca“ šiaip ne taip parklupdė „Crvena zvezda“

Viena Eurolygos favoričių „Barcelona“ (15-6) komanda sulaukė rimto Belgrado „Crvena zvezda“ (9-12) iššūkio. Serbai ketvirtajame kėlinyje dar turėjo 6 taškų pranašumą, bet galiausiai katalonai triumfavo – 86:82 (29:19, 12:23, 21:24, 24:16).
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pirmajame kėlinyje neatrodė, kad šiose rungtynėse kvepės intriga.

Fantastiškai pataikiusi „Barca“ greitai nurūko į priekį ir pirmavo 29:19, bet „Crvena zvezda“ jau antrajame ketvirtyje panaikino turėtą deficitą – po pirmosios rungtynių pusės svečiai netgi pirmavo 42:41.

Po ilgosios pertraukos aikštėje virė kova taškas į tašką, o spurtą 13:2 surengę Belgrado krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje atitrūko didžiausiu atstumu šiose rungtynėse – 68:62.

Visgi ši atkarpa katalonams suskambo lyg žadintuvas – šeimininkai surengė spurtą 15:2 ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui jau patys turėjo 7 taškų pranašumą (77:70).

Pagirtinai kovojusi „Crvena zvezda“ paskutinėmis minutėmis dar buvo priartėjusi iki taško (78:79), bet fantastiškai rungtyniavęs Nikola Mirotičius pataikė tritaškį, tolimą metimą pridėjo ir Pau Ribas ir „Barcelona“ išnešė sveiką kailį.

Katalonai po šios pergalės pavijo Maskvos CSKA ir kartu su Rusijos komanda dalijasi 3-4 vietas. „Crvena zvezda“ 9-ąją poziciją dalijasi su taip pat pralaimėjusia Maskvos srities „Chimki“.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (8/12 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam.), Brandonas Daviesas 10, Victoras Claveras 9.

„Crvena zvezda“: Lorenzo Brownas 15 (7/9 dvit., 8 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.), Kevinas Punteris 13, Jamesas Gistas (6 atk. kam.) ir Vladimiras Štimacas po 12.