2019 12 20

Šaltas dušas K.Kemzūrai: po įspūdingos pergalės – pralaimėjimas Belgrade

Kęstutis Kemzūra prieš 48 valandas dar džiūgavo po nuostabios savo auklėtinių pergalės prieš Maskvos srities „Chimki“, bet penktadienio vakarą patyrė skaudų smūgį – Pirėjo „Olympiakos“ 81:88 (21:16, 29:24, 11:23, 20:25) išvykoje pralaimėjo Belgrado „Crvena zvezda“ ekipai.
Kęstutis Kemzūra
Kęstutis Kemzūra / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Per pertrauką blogų ženklų nebuvo daug – „Olympiakos“ pirmavo dešimčia taškų 50:40.

Tačiau trečiajame kėlinyje „Crvena zvezda“ šovė į priekį, laimėjo ketvirtį net 23:11 ir perėmė vadžias į savo rankas.

Lemiamame kėlinyje Serbijos komanda užtikrintai laikėsi priekyje ir varžovams priartėti neleido.

Primename, kad prieš dvi dienas K.Kemzūros auklėtiniai nuostabiai išplėšė pergalę po pratęsimo prieš Maskvos srities „Chimki“.

Nuostabias rungtynes sužaidė net 34 taškus suvertęs serbų gynėjas Lorenzo Brownas. Tai – jo rezultatyvumo rekordas Eurolygoje.

„Crvena zvezda“ tritaškius (12/22 – 55 proc.) metė daug taikliau nei dvitaškius (20/43 – 47 proc.).

Pralaimėjusiems 21 tašką surinko Brandonas Paulas.

„Crvena zvezda“: L.Brownas 34 (11/18 dvit., 2/4 trit., 6/9 baud. met.), B.Baronas 17, B.Lažičius ir J.Gistas (7 atk. kam.) po 8.

„Olympiakos“: B.Paulas 21, N.Milutinovas 15 (11 atk. kam., 34 naud. bal.), G.Printezis 14 (8 atk. akm.).