2019 11 07

Sankt Peterburge: Ch.Kramerio debiutas bei dar viena „Chimki“ pergalė

Chrisas Krameris po aštuonių mėnesių pertraukos sugrįžo į aikštelę, o buvusio Vilniaus „Ryto“ įžaidėjo debiutas Eurolygoje paženklintas pergale. Maskvos srities „Chimki“ (5-2) išvykoje 87:73 (28:28, 24:15, 16:17, 19:13) pranoko Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-5) krepšininkus.
Chrisas Krameris
Chrisas Krameris / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Kryžminių kelio raiščių traumą išsigydęs Ch.Krameris ant parketo pasirodė pirmajame kėlinyje, žaidė 23 minutes, taškais nepasižymėjo (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, suklydo kartą bei užfiksavo 3 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Zenit“ buvo priekyje 33:30, tačiau tuomet „Chimki“ aukštaūgis Jonas Jerebko pelnė 7 taškus paeiliui. Prieš ilgąją pertrauką A.Švedas pataikė du sudėtingus tolimus metimus, o svečių pranašumas padidėjo iki 9 taškų – 52:43.

Šeimininkų įžaidėjas Andrew Albicy pataikė tolimą metimą nuo lentos, o „Zenit“ priartėjo per keturis taškus – 56:60. AIstras užgesino Anthony Gillo tolimas metimas iš krašto.

Ketvirtąjį kėlinį „Chimki“ pradėjo Devino Bookerio tritaškiu, dvitaški pridėjo Jeremy Evansas, o Pamaskvės komanda atitolo per dviženklį pranašumą – 73:60. Dažnai klydę Sankt Peterburgo krepšininkai per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 taškų bei į rungtynes sugrįžti nebesubėjo.

„Chimki“ lyderis A.Švedas per pirmąją mačo dalį pelnė 17 taškų, tačiau per kitus du kėlinius – vos 2. „Zenit“ neišgelbėjo ir 25 taškus pelnęs (5/14 trit.) bei geriausias rungtynes Eurolygoje sužaidęs Andre Hollinsas.

Kitą ketvirtadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose priims Milano „Olimpia“, o „Zenit“ vyks į Stambulą, kur jų lauks „Anadolu Efes“ krepšininkų testas.

„Zenit“: Andre Hollinsas 25, Gustavo Ayonas 9, Antonas Pankrošovas 8.

„Chimki“: Devinas Bookeris 20 (7 atk. kam.), Aleksejus Švedas 19 (3/9 trit.), Anthony Gillas 12.