Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 3d. 09:59

Šarą susigrąžinusi Barselona eina iš proto: „Tai buvo užrašyta žvaigždėse“

Šarūnas Jasikevičius
„Mundo Deportivo“ nuotr. / Šarūnas Jasikevičius

Šarūnas Jasikevičius sugrįžo namo. Tokiomis antraštėmis penktadienį mirga Ispanijos žiniasklaida. 44-erių metų kauniečio atvaizdas puošia ir didžiausio Katalonijos sostinėje leidžiamo sporto dienraščio „Mundo Deportivo“ viršelį. „Viltis“ – tokia antrašte, prisikvietę geriausią Europoje krepšinio specialistą, triumfuoja katalonai.

Krepšinio komandos atstovai retai puošia pirmąjį „Mundo Deportivo“ puslapį ir dažniausiai užleidžia prožektorių šviesą ryškiausioms „Barcelona“ futbolo žvaigždėms, tačiau Šaras ir čia sugriovė nusistovėjusią tvarką.

„Vakar „Barca“ paskelbė apie sutartį su Šarūnu Jasikevičiumi. Treneris iš Lietuvos atvyksta tam, jog būtų viso „Barcos“ krepšinio lyderiu. Dabar visi komandos reikalai priklausys tik nuo jo“, – su Š.Jasikevičiui Barselonoje teksiančiu vaidmeniu supažindina „Mundo Deportivo“.

„Twitter“ nuotr./Šarūnas Jasikevičius
„Twitter“ nuotr./Šarūnas Jasikevičius

Dienraščio žurnalistas Jesusas Perezas Ramosas pažymi, kad dar jokia sutartis su treneriu Barselonoje nebuvo sutikta taip vieningai ir entuziastingai kaip žinia, kurią krepšinio gerbėjai išgirdo ketvirtadienio popietę.

„Kai paaiškėjo, kad Šaras artimiausius tris sezonus vadovaus komandai, „Barca“ sirgaliai ėjo iš proto ir sveikino trenerį didžiulėmis ovacijomis. Tai viltis, atrodo, kad visa tai buvo užrašyta žvaigždėse. Tarsi natūralus nurauto sūnaus sugrįžimas namo. 44-erių Šaras grįžta į „Palau“. Dabar jau tapęs aukščiausio lygio treneriu, kuris yra pasmerktas tapti naujuoju Željko Obradovičiumi, arba kitaip – ilgamečiu nugalėtoju“, – liaupsių treneriui negaili didžiausias Katalonijos sporto dienraštis.

Žurnalistai pažymi, kad savo rankose kaunietis turės puikią komandą, kuri jau šiuo metu yra viena geriausių visame žemyne, taigi treneris-žvaigždė laimėti Eurolygą gali jau pirmaisiais savo vadovavimo metais.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Šarūnas Jasikevičius
Getty Images/Euroleague.net nuotr./Šarūnas Jasikevičius

Pastarąjį kartą katalonai stipriausia žemyno komanda tapo 2010-aisiais.

„Tris sezonus pasiūlyta sutartis reiškia rimtą projektą ir Šaras bus tikras jo lyderis. Savo rankose jis turės Nikola Mirotičių ir kitus aukščiausio lygio pagalbininkus, kuriems dar trūksta didžiųjų laimėjimų. Stengiantis pasiekti šiuos tikslus, Šaras yra geriausias pasirinkimas“, – įsitikinusi Katalonijos žiniasklaida.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/