2020 10 23

Sensacija Belgrade: „Crvena Zvezda“ per pratęsimą nubloškė CSKA ekipą

Belgrado „Crvena Zvezda“ toliau rodo dantis – Serbijos komanda namuose metė rimtą iššūkį Maskvos CSKA komandai. Svarbiausiais momentais atsilaikiusi „raudonoji žvaigždė“ per pratęsimą tėškė antausį rusams 86:84 (18:20, 17:23, 11:8, 27:22, 13:11).
Belgrado „Crvena Zvezda“ – Maskvos CSKA
Belgrado „Crvena Zvezda“ – Maskvos CSKA / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Nors didžiąją rungtynių dalį Serbijos ekipa atsiliko, po Duopo Reatho tritaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus 56:56.

Du Danielio Hacketto tritaškiai buvo vėl truktelėję CSKA į priekį, tačiau dantimis į varžovus įsikabinusi „Crvena Zvezda“, likus žaisti tik kiek daugiau nei minutę, jau pirmavo vienu taškeliu (71:70).

73:73 – toks rezultatas degė švieslentėje po keturių kėlinių. Serbijos ekipa turėjo paskutinę ataką, tačiau Jordano Loydo metimas skriejo pro šalį. Pratęsimas.

Papildomą penkių minučių atkarpą geriau pradėjo „Crvena Zvezda“, kuri įgijo 5 taškų persvarą (82:77).

Likus žaisti tik kiek daugiau nei minutę, rezultatas jau buvo lygus (84:84).

J.Loydas išvedė aikštės šeimininkus į priekį dvitaškiu, o Mike'o Jameso tritaškis paskutinėmis sekundėmis buvo netaiklus ir „Crvena Zvezda“ triumfavo.

Iš viso J.Loydas suvertė net 31 tašką (9/15 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud. met.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Puikiai buvo sustabdytas M.Jamesas, kuris per 33 minutes surinko vos 9 taškelius ir 9 naudingumo balus.

CSKA ekipoje išsiskyrė Danielis Hackettas, jo sąskaitoje – 29 taškai (3/4 dvit., 6/8 trit., 5/5 baud. met.), 5 atkovoti kamuoliai ir net 39 naudingumo balai.

„Crvena Zvezda“: J.Loydas 31, T.Waldenas 12, M.Jagodičius 11, E.Terry 10.

CSKA: D.Hackettas 29, W.Clyburnas 18, M.Jamesas ir J.Voigtmannas 9.