2021 02 19

Serija tęsiasi: „Fenerbahče“ laimėjo dešimtą kartą iš eilės

Stambulo „Fenerbahče“ (15-10) ekipa išlieka nesustabdoma Eurolygoje. Daugiau nei du mėnesius nepralaimintys Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 89:84 (24:22, 21:20, 22:18, 22:24) patiesė Berlyno ALBA (8-17) ir laimėjo jau dešimtą kartą iš eilės.
Nando De Colo
Nando De Colo / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pastarąjį kartą „Fenerbahče“ pralaimėjo rungtynes dar gruodžio 17-ąją, kai Kaune net 62:99 nusileido „Žalgiriui“.

Nugalėtojų gretose Edgaras Ulanovas per 14 minučių taškais nepasižymėjo ir net nė karto neatakavo krepšio.

Lietuvis spėjo sykį atkovoti kamuolį ir kartą prasižengti.

„Fenerbahče“ ketvirtajame kėlinyje užtikrintai kontroliavo rungtynes po nuostabios Dyshawno Pierre'o atkarpos, kai per kelias minutes jis pelnė net 11 taškų iš eilės, o turkų ekipa turėjo 13 taškų pranašumą (85:72), bet Aito Garcios Reneseso auklėtiniai atkūrė intrigą pelnydami 10 taškų iš eilės (82:85).

Vis tik svarbiu metu po dvitaškį pataikė Lorenzo Brownas ir Janas Vesely, o likus keliolikai sekundžių iš toli atakavęs ir skirtumą iki 2 taškų galėjęs sumažinti Marcusas Erikssonas nepataikė ir „Fenerbahče“ triumfavo.

Nugalėtojams net 26 taškus pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko Nando De Colo. Rezultatyviau prancūzas šį sezoną žaidė tik kartą, o jo surinkti 30 naudingumo balų taip pat yra antras geriausias sezono rezultatas.

Jau 15-ąjį kartą laimėjęs Stambulo klubas toliau sėkmingai kyla turnyrinėje lentelėje. „Fenerbahče“ dabar Eurolygoje užima jau šeštąją vietą ir pergalėmis susilygino su Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“, kurie šio turo rungtynes dar tik žais.

ALBA išlieka 16-oje vietoje.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 26 (7/9 dvit., 9/9 baud., 8 rez. perd., 31 naud. bal.), Dyshawnas Pierre'as 17, Marko Guduričius ir Janas Vesely (8 atk. kam.) po 12.

ALBA: Marcusas Erikssonas 19 (5/10 trit.), Benas Lammersas 16 (7/7 dvit.), Maodo Lo (8 rez. perd.) ir Simone Fontecchio (8 atk. kam.) po 14, Johannesas Thiemannas 10.