2021 10 12

Svečius iš Tel Avivo sutvarkiusi „Olimpia“ išlieka nepralaimėjusi

Ettore Messinos vadovaujama Milano „Olimpia“ (3-0) įveikė ir trečiąjį Eurolygos kelyje pasitaikiusį varžovą. Madų sostinės ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 83:72 (26:15, 26:15, 11:19, 20:23) išrašė pralaimėjimą Tel Avivo "Maccabi" (1-2) komandai.
Devonas Hallas
Devonas Hallas / Euroleague.net

Milano krepšininkai dominuoti ėmė nuo pirmųjų mačo minučių. Jau septintąją susitikimo minutę šeimininkų atotrūkis buvo dviženklis – 22:9, tryliktąją minutę „Olimpia“ persvara pasiekė 19 taškų ribą – 40:21.

Graiko Konstantinos Mitoglou ir amerikiečio Devono Hallo traukiama šeimininkų komanda mačo kontrolę savo rankose laikė iki mačo pabaigos. Iki vienaženklio skirtumo deficitą „Maccabi“ krepšininkams pavyko prikirpti tik susitikimo pabaigoje.

Puikiu dėjimu ketvirtajame kėlinyje pasižymėjo atletiškasis „Maccabi“ puolėjas Derrickas Williamsas, šiame mače į Italijos krepšį pataikęs ir 4 iš 5 mestų tolimų metimų.

Iš viso 30-metis amerikietis pelnė 19 taškų, kai per pirmuosius du mačus kartu sudėjus – 12.

Trečią mačą paeiliui dviženklį taškų skaičių surinko Eurolygos debiutantas Devonas Hallas, svečiams iš Izraelio per 31 minutę atseikėjęs 17 taškų (2/4 dvit., 3/8 trit., 4/5 baud.).

„Olimpia“: Devonas Hallas 17, Konstantinos Mitoglou 16 (4/6 trit.), Malcolmas Delaney 10, Sergio Rodriguezas ir Shavonas Shieldsas – po 9.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 19 (4/5 trit.), Jamesas Nunnally 16 (1/6 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 13, Mathias Lessortas 10.