Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 07, 14:22

Tarp riaušininkų veržiantis į Kapitolijų – buvusi krepšinio žvaigždė

Nors dauguma NBA krepšininkų neslėpė pasipiktinimo dėl Kapitolijaus užpuolimo Vašingtone, Davidas Woodas buvo tarp riaušių dalyvių. Buvęs JAV rinktinės krepšininkas, dešimtmetį žaidęs žaidęs NBA ir dešimtmetį Europoje, aktyviai įsitraukė į Donaldo Trumpo gerbėjų gretas.
Ilgametis NBA žaidėjas Davidas Woodas tapo D.Trumpo pakaliku.
Ilgametis NBA žaidėjas Davidas Woodas tapo D.Trumpo pakaliku.

Dabar 56 metų D.Woodas yra rungtyniavęs šešiose NBA komandose 1988-1997 metais.

206 cm ūgio amerikietis karjeros pradžioje sezoną žaidė „Barcelona“ klube, o po etapo NBA dar dešimtmetį rungtyniavo Europos klubuose.

Gladiatoriumi pramintas aukštaūgis atstovavo Prancūzijos klubui Limože ir keturioms Ispanijos komandoms Malagoje, Mursijoje, Gran Ganarijoje, o ilgiausiai – Fuenlabradoje.

1998 metais, kai NBA krepšininkai nežaidė JAV rinktinėje, D.Woodas buvo pakviestas į pasaulio čempionatą ir su amerikiečiu komanda užėmė trečiąją vietą pirmenybėse.

Pastaruoju metu D.Woodas buvo D.Trumpo fanatišku gerbėju.

Per trečiadienį įvykusį Kapitolijaus užpuolimą, nusinešusį 4 gyvybes, jis filmavo įvykius ir tiesiogiai transliavo į socialinę erdvę. Paskui dalį savo įrašų ištrynė, kad išvengtų teisinės atsakomybės.

„Aš atvykau į Kapitolijų ir prezidento Donaldo Trumpo mitingą pasimelsti. Daug žmonių man siuntė žinutes, kad palaikyčiau juos žinioje, tad maniau, kad jiems reikia žinoti, kas vyksta“, – aiškino D.Woodas.

Vašingtono centre mitinge trečiadienį dalyvavę JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkai susirėmė su policija ir įsiveržė į Kapitolijų, kur vyko abejų Kongreso rūmų posėdis Rinkikų kolegijos balsavimui patvirtinti.

Veržiantis į Kapitolijų mirė mažiausiai 4 žmonės, bent 13 – suimta, pranešama apie sužeistus kelis pareigūnus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą