2020 02 05

Tel Avive R.Kurtinaičiui vėl trūko A.Švedo taiklumo

Apmaudų pralaimėjimą trečiadienį Eurolygoje patyrė Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (9-14) klubas. Rusijos komandą nuskandino pergalę savoje aikštėje šventęs Tel Avivo „Maccabi“ (15-8) – 80:77 (20:28, 16:19, 24:13, 20:17).
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę. Prasidėjus jai Elijah Bryantas išvedė „Maccabi“ į priekį (79:77), o atsakomasis „Chimki“ metimas tikslo nepasiekė ir svečiai buvo priremti prie sienos.

Pražangomis bandę išsigelbėti rusai gavo šansą, kai E.Bryantas įmetė tik vieną baudą, tačiau išplėšti pratęsimo „Chimki“ nepajėgė.

R.Kurtinaičiui akivaizdžiai trūko geresnio Aleksejaus Švedo pataikymo.

Gynėjas per 27 minutes pelnė 18 taškų (2/9 dvitaškių, 3/12 tritaškių, 5/6 baudų), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perėmė bei prarado po kamuolį, blokavo metimą, 2 kartus gavo bloką, 2 sykius prasižengė bei surinko 17 naudingumo balų.

Tai buvo septintasis Pamaskvės klubo pralaimėjimas per aštuonis pastaruosius mačus.

„Maccabi“: Elijah Bryantas 21, Tyleris Dorsey 12, Deni Avdija 11 (9 atk. kam.), Othello Hunteris 10 (8 atk. kam.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 18 (10 rez. perd.), Jonas Jerebko 17, Janis Timma 13, Stefanas Jovičius 11.