Publikuota: 2019 gruodžio 12d. 23:13

Tel Avivo tvirtovė lieka neužimta: po „Maccabi“ kojomis krito ir CSKA

Scottie Wilbekinas
Getty Images/Euroleague.net nuotr. / Scottie Wilbekinas

Puikią formą demonstruojanti Tel Avivo „Maccabi“ ekipa (9-4) ir toliau nepralaimi namuose. Šįsyk Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 90:80 (20:29, 25:23, 21:12, 24:16) nukovė Maskvos CSKA klubą (8-5).

Fantastiškai pirmoje rungtynių pusėje atakavusi CSKA anksti susikrovė dviženklę persvarą – antrojo kėlinio pradžioje svečiai pirmavo 31:20.

„Maccabi“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Scottie Wilbekino vedamas Izraelio klubas spurtavo 13:0 ir persvėrė rezultatą (62:60), o lemiamame ketvirtyje pirmavo ir 74:67.

Visgi kėlinio viduryje kojos skausmus ėmė jausti S.Wilbekinas, o maskviečiai atsitiesė – likus kiek daugiau nei dviem minutėms po tolimo Mike'o Jameso metimo rezultatas buvo lygus 80:80.

Bet tai buvo viskas. CSKA per likusį laiką taškų nebepelnė, o savuosius šansus išnaudojusi „Maccabi“ susigrąžino persvarą ir namuose laimėjo jau septintą kartą šį sezoną.

Iš viso 9 pergales surinkusi Tel Avivo ekipa pakilo į 4-ąją vietą Eurolygoje.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (3/7 trit., 9 rez. perd., 33 naud. bal.), Othello Hunteris 20 (7 atk. kam.), Elijah Bryantas 14 (3/6 trit.), Yovelis Zoosmanas 13, Quincy Acy 11 (3/7 trit.).

CSKA: Mike'as Jamesas 22 (5/17 metimai, 9/10 baud.), Kyle'as Hinesas 14 (7/11 dvit.), Janis Strelniekas 10.