Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 18d. 14:01

„urBONUSas“: D.Maskoliūnas – apie išgąsdinusį „Žalgirio“ pasiūlymą ir Šaro unikalumą

D.Maskoliūnas „urBONUSe“ pasakoja apie įdomų trenerio kelią
15min nuotr. / D.Maskoliūnas „urBONUSe“ pasakoja apie įdomų trenerio kelią

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriu tapęs Darius Maskoliūnas galėjo ir nepasukti šiuo keliu, jei prieš 12 metų nebūtų priėmęs kvietimo į Kauno „Žalgirį“. Iš pradžių išsigandęs žalgiriečių pasiūlymo, vėliau vyras suprato, kad trečio kvietimo gali ir nebesulaukti. D.Maskoliūno trenerio kelias buvo vingiuotas ir akmenuotas, bet galiausiai jis atvedė į prestižinį postą Lietuvoje ir neeilinę galimybę dirbti su Šarūnu Jasikevičiumi.

Kada užsimezgė pirmos kalbos apie galimybę treniruoti Lietuvos rinktinę?

Kuo ypatingas D.Maskoliūno trenerio kelias?

Kuo išskirtinė Š.Jasikevičiaus filosofija?

Ar „Žalgirio“ sistema gali veikti nacionalinėje komandoje?

15min krepšinio podkaste „urBONUSas“ – pokalbis su D.Maskoliūnu.

„urBONUSas“ su D.Maskoliūnu apie: neplanuotą galimybę treniruoti rinktinę (03:45); šansą, kuriuo nepasinaudojęs būtų užgriaužęs save (07:52); „košmariškai sunkius metus“ baigus krepšininko karjerą (10:49); „Žalgirio“ pasiūlymą, kurio išsigando (12:08); darbo su V.Romanovu padarinius ir kodėl negalėjo atsisakyti „Ryto“ kvietimo (16:00); meilę krepšiniui, grįžusią Lenkijoje (19:00); išdygusį Šarą ir pokalbį, kuriame neturėjo kito pasirinkimo (22:45);Šaro detales ir kuo Šaras kitoks treneris (26:30); ką reiškia būti Š.Jasikevičiaus asistentu (30:40); kaip su Š.Jasikevičiumi užsimezgė toks ryšys (35:00); virsmą vyr. treneriu ir „Žalgirio“ sistemos veiksmingumą rinktinėje (39:17).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15min audioprogramėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai gali padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/