Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 8d. 13:25

„urBONUSas“: „Ryto“ pareiškimas, „Žalgirio“ rūpesčiai ir žinutė L.Kleizai

„Žalgiris“ ir „Rytas“ skirtingai pradėjo pasirodymą Europoje
15min nuotr. / „Žalgiris“ ir „Rytas“ skirtingai pradėjo pasirodymą Europoje

Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ klubai startavo Europos klubiniuose turnyruose. Jau pirmoji Eurolygos ir Europos taurės savaitė pateikė intrigų ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. 15min krepšinio podkaste „urBONUSas“ – didžiausio atgarsio sulaukusių įvykių aptarimas.

Ką reiškia „Ryto“ pareiškimas nugalėjus Europos taurės favoritus?

Kaip vertinti „Ryto“ sprendimą nukabinti Šarūno Jasikevičiaus atvaizdą nuo arenos palubių?

Kodėl Linas Kleiza ir „Ryto“ vadovybė neturėtų sekti senųjų „Žalgirio“ vadovų pavyzdžiu?

Kas kelia nerimą po „Žalgirio“ starto Eurolygoje?

Kaip suprasti šokiruojantį Pirėjo „Olympiakos“ sprendimą?

15min podkaste „urBONUSas“ – Eurolyga.lt redaktoriaus Donato Urbono ir Eurolyga.lt žurnalisto Roko Pakėno įžvalgos apie pastarosios savaitės aktualijas.

„urBONUSas“ apie: rekordinio „Ryto“ starto vertinimą (01:15); įdomų „Ryto“ varžovų lyderį, kuris kažkada pats galėjo žaisti „Ryte“ (13:30); ar reikėjo nukabinti Šarūno Jasikevičiaus atvaizdą „Ryto“ arenoje (19:05); kodėl Linas Kleiza lipa ant grėblio perėmęs senųjų „Žalgirio“ vadovų įpročius (24:50); kas labiausiai užkliuvo „Žalgirio“ žaidime (30:40); kodėl „Žalgiris“ turi geras galimybes įveikti Milano klubą (44:40); šokiruojantį „Olympiakos“ sprendimą ir kitus įdomiausius įvykius iš Eurolygos arenų (53:20).

Podkasto „urBONUSas“ taip pat ieškokite portale 15min ir 24sek, 15min audioprogramėlėje 15min Klausyk, kitose platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

15min pristatė pirmąją mobiliąją programėlę Lietuvoje, skirtą tik lietuviškam informaciniam ir pramoginiam audioturiniui. Programėlę 15min Klausyk jau galima nemokamai parsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių.

Norintys pasiklausyti įdomiausių 15min straipsnių, dienos naujienų ar podkastų, vadinamųjų tinklalaidžių, savo kompiuteriuose tai gali padaryti įvedę adresą www.15min.lt/klausyk.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijų apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas