2021 04 02

„Valencia“ Berlyne ištraukė gyvybiškai svarbų mūšį

„Valencia“ (18-15) krepšininkai išsaugojo viltį prasibrauti į Eurolygos atkrintamąsias. Penktadienio vakarą vykusioje dvikovoje Ispanijos komanda svečiuose 90:86 (13:26, 29:27, 22:17, 26:16) pranoko Berlyno ALBA (11-22) ekipą.
Rungtynių akimirka / Euroleague via Getty nuotr.

Valensijos ekipa beveik viso mačo metu vijosi savo varžovus, tačiau lemiamomis minutėmis vis tiek sugebėjo pakilti į lemiamą šturmą ir pakreipti rungtynes pergalinga kryptimi.

Ketvirtajame kėlinyje ALBA dar pirmavo 76:67, tačiau ispanai pasiduoti atsisakė.

Likus minutei švieslentė jau rodė lygų rezultatą (83:83), o tuomet svečius į priekį pradėjo traukti Derrickas Williamsas.

Valensijos komandai dabar liko paskutinė dvikova su Vitorijos „Baskonia“ (18-15). Labai tikėtina, kad šiame mače spręsis paskutinis atkrintamųjų dalyvis.

Pirmą tarpusavio mačą 71:70 laimėjo baskai.

ALBA: Marcusas Erikssonas 17, Simone Fontecchio 16, Peytonas Siva (9 rez. perd.), Johannesas Thiemannas ir Benas Lammersas – 9.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 24, Nikola Kaliničius 17, Derrickas Williamsas 15, Mike’as Tobey 12, Samas Van Rossomas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams