2021 10 22

W.Clyburno ir T.Dorsey individualiais šou papuoštose rungtynėse – CSKA pergalė

Willas Clyburnas ir Tyleris Dorsey surengė nuostabius pasirodymus rungtynėse, kuriose Maskvos CSKA (4/1) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (3/2) ekipą 88:82 (20:25, 28:13, 18:21, 22:23).
Maskvos CSKA – Pirėjo „Olympiakos“
Maskvos CSKA – Pirėjo „Olympiakos“ / nuotr. „Getty Images"/euroleague.net

Marius Grigonis vis dar negali žaisti dėl traumos, tačiau iš šalies stebėjo CSKA rungtynes.

Tornikė Šengelija ir Nikola Milutinovas taip pat yra iškritę iš CSKA rikiuotės, bet ir be svarbių žaidėjų Dimitrio Itoudžio kariauna nuskynė pergalę.

Rungtynes Maskvoje stebėjo kiek daugiau nei 3000 sirgalių.

Nors susitikimą Graikijos komanda pradėjo sėkmingiau, tačiau antrąjį kėlinį CSKA laimėjo 28:13 ir įgijo dviženklę persvarą.

Po pertraukos „Olympiakos“ atkuto ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė septyni taškai (66:59). Vis dėlto CSKA galiausiai atsilaikė.

Nugalėtojams W.Clyburnas pelnė 29 taškus (6/8 dvit., 3/8 trit., 8/8 baud. met.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko net 32 naudingumo balus.

T.Dorsey pralaimėjusiųjų komandoje suvertė net 32 taškus (4/4 dvit., 7/10 trit., 3/5 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius ir finišavo su 34 naudingumo balais.

CSKA šiame susitikime prarado tik 6 kamuolius, svečiai iš Pirėjo suklydo 14 kartų.

CSKA: W.Clyburnas 29 (7 išpr. praž., 32 naud. bal), I.Lundbergas ir J.Bolomboy'us po 16, N.Kurbanovas ir A.Švedas po 10.

„Olympiakos“: T.Dorsey 32, L.Jeanas-Charlesas 11, Th.Walkupas (6 rez. perd.), M.Fallas ir S.Vezenkovas po 6.