Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 17d. 09:08

„Žalgirio“ arenoje nutrūks ilgametė Eurolygos tradicija

Būrys NBA skautų žiemą iš savo kelionių žemėlapių išsibrauks svarbų per Kauną vedantį maršrutą. 15min žiniomis, 2020–2021 m. sezoną „Žalgiris“ greičiausiai nebeorganizuos jaunimo Eurolygos atrankos turnyro.

Šis „Žalgirio“ atstovų sprendimas priimtas daugiausiai dėl finansinių sumetimų. COVID-19 krizės akivaizdoje Lietuvos čempionams teko mažintis išlaidas ir atsisakyti visą savaitgalį žiemos pabaigoje Kaune vyksiančio turnyro.

Didžiąją dalį organizacinių klausimų spręsdavo „Žalgiris“, o pats Eurolygos turnyras būdavo finansiškai nuostolingas. Tai buvo labiau į motyvaciją „Žalgirio“ programos jaunimui orientuotas renginys, kuris jau buvo tapęs kasmetine tradicija Kaune.

VIDEO: „urBONUSas“: M.Schillerio keistenybės, nauja realybė arenose ir „Ryto“ korekcijos

Į Nemuno salą suvažiuodavo aštuonios jaunimo ekipos iš kelių skirtingų valstybių, o jas tribūnose stebėdavo po Europą keliaujantys NBA skautai.

Kaunas jaunimo Eurolygos turnyrą organizavo 8 metus – nuo 2012-ųjų. Įdomu, kad „Žalgirio“ arenoje organizuotą atranką visada laimėdavo Lietuvos komanda – jaunieji žalgiriečiai (7 kartus) arba Vilniaus „Ryto“ jaunimas (2 kartus). Paskutinį kartą atrankos turnyrą Kaune laimėjo Ąžuolo Tubelio ir Augusto Marčiulionio vedamas „Ryto“ klubas.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Eurolygos jaunimo turnyro finalas: Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Rytas“
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Eurolygos jaunimo turnyro finalas: Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Rytas“

„Žalgirio“ arena buvo vienas didžiausių taškų pakeliui į lemiamą etapą, kuris vykdavo Eurolygos finalo ketverto šeimininkų bazėse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

02:26
08:17
27:59

Esports namai

URBAN˙/