2020 02 28

„Žalgirio“ konkurentų mūšyje – fantastiškais dėjimais pažymėta „Fenerbahče“ pergalė

Stambulo „Fenerbahče“ ir „Valencia“ komandos, kaip ir Kauno „Žalgiris“, kovoja dėl vietos Eurolygos ketvirtfinalyje. Būtent Turkijos ir Ispanijos ekipų akistata uždarė 26-ąjį turą.
„Valencia“ – Stambulo „Fenerbahče“
„Valencia“ – Stambulo „Fenerbahče“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Po įtemptos kovos 93:86 (21:14, 26:27, 18:19, 28:26) pergalę šventė „Fenerbahče“.

Ši Turkijos ekipos pergalė reiškia, kad tiek turkai, tiek ispanai turi po 12 pergalių ir yra atkrintamųjų zonoje su Maskvos srities „Chimki“.

„Žalgiris“, nugalėjęs Milano „Olimpia“ ekipą per pratęsimą kiek anksčiau penktadienį, turi viena pergale mažiau ir žengia 10-oje pozicijoje.

Į priekį „Fenerbahče“ truktelėjo trečiojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 7:0. Gera atkarpa persikėlė į ketvirtąjį kėlinį, kurio metu įspūdingais dėjimais pasižymėjo Janas Vesely ir Derrickas Williamsas.

Svarbiausiu metu „Valencia“ ekipai pagalius į ratus kišo ir nesportinė pražanga, ir varžovų sėkmė paskutinėmis atakos laiko sekundėmis.

„Fenerbahče“ puikiai realizavo metimus – pataikė net 14 tritaškių iš 25 (56 proc.) ir 21 dvitaškį iš 28 (75 proc.).

D.Williamsas nugalėtojams pelnė 22 taškus, po 13 pridėjo Luigi Datome ir Kostas Sloukas.

Valensijos ekipai 22 taškus surinko Vanja Marinkovičius.

„Valencia“: V.Marinkovičius 22, B.Dubljevičius 15, J.Sastre 11.

„Fenerbahče“: D.Williamsas 22, K.Sloukas ir L.Datome po 13, N.De Colo 10 (5 rez. perd.).