2021 03 02

„Žalgiris“ dovanos nesulaukė: „Bayern“ išnešė sveiką kailį iš Belgrado

Sėkmingai šiemet Eurolygoje rungtyniaujantis Miuncheno „Bayern“ (17-10) antradienio vakarą turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau galiausiai sugebėjo išnešti sveiką kailį ir Belgrade 78:76 (15:10, 16:25, 19:22, 28:19) pranoko vietos „Crvena zvezda“ (7-20) ekipą.
Rungtynių akimirka / Euroleague via Getty nuotr.

Serbai ilgiau turėjo iniciatyvą, tačiau „Bayern“ smogė tada, kai to labiausiai rėikėjo – ketvirtajame kėlinyje.

Likus keturioms minutėms, šeimininkai dar pirmavo 68:62, tačiau tada bavarai pelnė aštuonis taškus be atsako ir perėmė iniciatyvą.

Po šios pergalės „Bayern“ devintoje vietoje žengiančius žalgiriečius lenkia dviem pergalėmis.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 26, Ognjenas Dobričius 13, Corey Waldenas 10.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 27, Jalenas Reynoldsas 13, Žanas Šiško 9, Vladimiras Lučičius 8.