2018 03 08

„Žalgiriui“ būtina laimėti – konkurentas Madrido „Real“ šventė pergalę

Kad išlaikytų ketvirtąją vietą Eurolygoje Kauno „Žalgiriui“ privalu šiame ture nugalėti Stambulo „Fenerbahče“. Tai paaiškėjo po to, kai Madrido „Real“ namuose 92:75 (19:20, 19:17, 26:18, 28:20) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Jeigu žalgiriečiai namuose patirs pralaimėjimą, Madrido klubas pakils į ketvirtąją vietą dėl geresnio taškų santykio.

„Real“ dominavo praktiškai visų rungtynių metu ir šventė svarbią pergalę. Madrido klubą į priekį vedė Fabienas Causeuras, kuris surinko 26 taškus.

Atėnų klubui Lukas Lekavičius per beveik 4 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitašk.) ir du kartus prasižengė.

Madrido klubui negalėjo padėti traumą patyręs Luka Dončičius, kuris nerungtyniaus dvi savaites.

Atėnų klubas patyrė vienuoliktą pralaimėjimą, bet išsilaikė šeštoje vietoje.

„Real“: F.Causeuras 26, F.Campazzo 15, W.Tavaresas 14.

„Panathinaikos“: M.Jamesas 23, KC Riversas 12, M.Denmonas 11, N.Calathesas 10.

Kitose rungtynėse Ispanijoje Vitorijos „Baskonia“ ekipa 81:71 (16:20, 15:16, 22:19, 28:16) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus.

Valensijos ekipa pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet „Baskonia“ fantastiškai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir laimėjo.

Dvyliktą pergalę iškovojusi Vitorijos ekipa rikiuojasi devinta. 16 kartą pralaimėjusi „Valencia“ užima tryliktą vietą.

„Valencia“: F.San Emeterio 15, B.Dubljevičius 12, T.Pleissas 10.

„Baskonia“: M.Huertas 19, J.Voigtmannas 16, P.Garino 11, V.Poirer 10.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius