Publikuota: 2020 sausio 17d. 20:59

„Zenit“ pastangų neužteko – „Valencia“ laimėjo antrąkart šią savaitę

Sankt Peterburgo „Zenit“ – „Valencia“
nuotr. „Getty Images“/euroleague.net / Sankt Peterburgo „Zenit“ – „Valencia“

„Valencia“ sužaidė puikią dvigubą Eurolygos savaitę Rusijoje. Prieš tris dienas Jaume Pansarnau auklėtiniai parklupdė Rimo Kurtinaičio auklėtinius, o penktadienio vakarą nuskriaudė ir Juaną Plazą – laimėjo prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ 86:81 (20:16, 26:26, 17:9, 23:30).

„Valencia“ antradienį 84:75 nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ ekipą.

Nors „Valencia“ po trijų pirmų ketvirto kėlinio minučių pirmavo 11 taškų (72:61), „Zenit“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir, likus žaisti 4 minutes, rezultatas tapo lygus 74:74.

Vis dėlto svečiai iš Ispanijos įjungė aukštesnę pavarą ir sėkmingai uždarė rungtynes.

Vanja Marinkovičius su 14 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Efektyviausiai žaidė Maurice'as Ndouras, pelnęs 11 taškų, atkovojęs 5 kamuolius, išprovokavęs 8 pražangas ir surinkęs 23 naudingumo balus.

„Zenit“ komandai 18 taškų surinko Andrew Albicy.

Aikštės šeimininkai puolime atkovojo net 16 kamuolių, o kovą po lenta laimėjo 29:20, bet tai nublanko prieš varžovų taiklumą.

„Valencia“ pataikė 60 proc. dvitaškių (21/35) ir net 65 proc. tritaškių (11/17).

„Zenit“: A.Albicy 18, A.Zubkovas 13, E.Voronovas 10.

„Valencia“: V.Marinkovičius 14, B.Motumas 12, M.Ndouras (8 išpr. praž.) ir A.Doornekampas po 11.