2020 Sausio 2 d. Ketvirtadienis
Kauno „Žalgiris“ Tel Avivo „Maccabi“ 73-68 Statistika
Belgrado „Crvena zvezda“ Miuncheno „Bayern“ 93-63 Statistika
Pirėjo „Olympiakos“ Stambulo „Fenerbahče“ 87-96 Statistika
Vitorijos „Baskonia“ „Barcelona“ 76-74 Statistika
2020 Sausio 3 d. Penktadienis
Maskvos CSKA Atėnų „Panathinaikos“ 102-106 Statistika
Stambulo „Anadolu Efes“ Maskvos srities „Chimki“ 101-82 Statistika
Vilerbano ASVEL Madrido „Real“ 77-87 Statistika
Milano „Olimpia“ Sankt Peterburgo „Zenit“ 73-72 Statistika
„Valencia“ Berlyno ALBA 91-77 Statistika
2020 Sausio 9 d. Ketvirtadienis
Berlyno ALBA Tel Avivo „Maccabi“ 89-95 Statistika
Milano „Olimpia“ Atėnų „Panathinaikos“ 96-87 Statistika
Madrido „Real“ Kauno „Žalgiris“ 88-82 Statistika
Vitorijos „Baskonia“ Stambulo „Fenerbahče“ 65-79 Statistika
2020 Sausio 10 d. Penktadienis
Maskvos srities „Chimki“ Sankt Peterburgo „Zenit“ 81-83 Statistika
Miuncheno „Bayern“ Maskvos CSKA 77-84 Statistika
Vilerbano ASVEL Belgrado „Crvena zvezda“ 80-83 Statistika
„Valencia“ Pirėjo „Olympiakos“ 91-93 Statistika
„Barcelona“ Stambulo „Anadolu Efes“ 82-86 Statistika
2020 Sausio 14 d. Antradienis
Maskvos CSKA Madrido „Real“ 60-55 Statistika
Maskvos srities „Chimki“ „Valencia“ 75-84 Statistika
Stambulo „Anadolu Efes“ Milano „Olimpia“ 88-68 Statistika
Stambulo „Fenerbahče“ Vilerbano ASVEL 86-64 Statistika
Pirėjo „Olympiakos“ Berlyno ALBA 86-93 Statistika
Tel Avivo „Maccabi“ „Barcelona“ 92-85 Statistika
2020 Sausio 15 d. Trečiadienis
Sankt Peterburgo „Zenit“ Vitorijos „Baskonia“ 72-66 Statistika
Belgrado „Crvena zvezda“ Kauno „Žalgiris“ 70-76 Statistika
Atėnų „Panathinaikos“ Miuncheno „Bayern“ 98-83 Statistika
2020 Sausio 16 d. Ketvirtadienis
Maskvos srities „Chimki“ Madrido „Real“ 102-94 Statistika
Stambulo „Fenerbahče“ „Barcelona“ 74-80 Statistika
Tel Avivo „Maccabi“ Milano „Olimpia“ 69-63 Statistika
2020 Sausio 17 d. Penktadienis
Maskvos CSKA Vitorijos „Baskonia“ 94-90 Statistika
Sankt Peterburgo „Zenit“ „Valencia“ 81-86 Statistika
Stambulo „Anadolu Efes“ Vilerbano ASVEL 101-74 Statistika
Belgrado „Crvena zvezda“ Berlyno ALBA 85-94 Statistika
Pirėjo „Olympiakos“ Miuncheno „Bayern“ 89-72 Statistika
Atėnų „Panathinaikos“ Kauno „Žalgiris“ 96-94 Statistika
2020 Sausio 23 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA „Valencia“ 81-70 Statistika
Sankt Peterburgo „Zenit“ Pirėjo „Olympiakos“ 91-87 Statistika
Miuncheno „Bayern“ Tel Avivo „Maccabi“ 80-68 Statistika
Vitorijos „Baskonia“ Maskvos srities „Chimki“ 83-79 Statistika
„Barcelona“ Belgrado „Crvena zvezda“ 86-82 Statistika
2020 Sausio 24 d. Penktadienis
Stambulo „Fenerbahče“ Milano „Olimpia“ 73-64 Statistika
Kauno „Žalgiris“ Berlyno ALBA 104-80 Statistika
Atėnų „Panathinaikos“ Vilerbano ASVEL 100-88 Statistika
Madrido „Real“ Stambulo „Anadolu Efes“ 75-80 Statistika
2020 Sausio 30 d. Ketvirtadienis
Maskvos srities „Chimki“ Maskvos CSKA 19:00
Berlyno ALBA Stambulo „Fenerbahče“ 20:30
Pirėjo „Olympiakos“ Vitorijos „Baskonia“ 21:00
Tel Avivo „Maccabi“ Madrido „Real“ 21:05
Vilerbano ASVEL Kauno „Žalgiris“ 21:45
„Barcelona“ Sankt Peterburgo „Zenit“ 22:00
Milano „Olimpia“ Miuncheno „Bayern“ 22:15
2020 Sausio 31 d. Penktadienis
Belgrado „Crvena zvezda“ Stambulo „Anadolu Efes“ 20:00
„Valencia“ Atėnų „Panathinaikos“ 22:00