2019 Gruodžio 5 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA Kauno „Žalgiris“ 85-82 Statistika
Tel Avivo „Maccabi“ Miuncheno „Bayern“ 77-55 Statistika
Milano „Olimpia“ Belgrado „Crvena zvezda“ 67-77 Statistika
Madrido „Real“ „Valencia“ 111-99 Statistika
2019 Gruodžio 6 d. Penktadienis
Maskvos srities „Chimki“ „Barcelona“ 94-102 Statistika
Sankt Peterburgo „Zenit“ Vilerbano ASVEL 75-70 Statistika
Stambulo „Fenerbahče“ Berlyno ALBA 107-102 Statistika
Atėnų „Panathinaikos“ Pirėjo „Olympiakos“ 99-93 Statistika
Vitorijos „Baskonia“ Stambulo „Anadolu Efes“ 77-102 Statistika
2019 Gruodžio 12 d. Ketvirtadienis
Maskvos srities „Chimki“ Berlyno ALBA 104-87 Statistika
Stambulo „Fenerbahče“ Stambulo „Anadolu Efes“ 73-81 Statistika
Belgrado „Crvena zvezda“ Vitorijos „Baskonia“ 64-72 Statistika
Tel Avivo „Maccabi“ Maskvos CSKA 90-80 Statistika
Madrido „Real“ Pirėjo „Olympiakos“ 93-77 Statistika
2019 Gruodžio 13 d. Penktadienis
Kauno „Žalgiris“ „Valencia“ 82-86 Statistika
Miuncheno „Bayern“ Sankt Peterburgo „Zenit“ 21:30
Vilerbano ASVEL Milano „Olimpia“ 21:45
„Barcelona“ Atėnų „Panathinaikos“ 22:00
2019 Gruodžio 17 d. Antradienis
Sankt Peterburgo „Zenit“ Tel Avivo „Maccabi“ 19:00
Kauno „Žalgiris“ Stambulo „Anadolu Efes“ 20:00
Atėnų „Panathinaikos“ Stambulo „Fenerbahče“ 21:00
Madrido „Real“ Milano „Olimpia“ 21:00
„Valencia“ Vitorijos „Baskonia“ 22:00
„Barcelona“ Vilerbano ASVEL 22:00
2019 Gruodžio 18 d. Trečiadienis
Maskvos CSKA Belgrado „Crvena zvezda“ 19:00
Berlyno ALBA Miuncheno „Bayern“ 21:00
Pirėjo „Olympiakos“ Maskvos srities „Chimki“ 21:00
2019 Gruodžio 19 d. Ketvirtadienis
Stambulo „Fenerbahče“ Sankt Peterburgo „Zenit“ 19:45
Tel Avivo „Maccabi“ Atėnų „Panathinaikos“ 21:05
Milano „Olimpia“ „Valencia“ 21:45
Vitorijos „Baskonia“ Madrido „Real“ 22:00
2019 Gruodžio 20 d. Penktadienis
Maskvos srities „Chimki“ Kauno „Žalgiris“ 19:00
Stambulo „Anadolu Efes“ Maskvos CSKA 19:30
Belgrado „Crvena zvezda“ Pirėjo „Olympiakos“ 20:00
Miuncheno „Bayern“ „Barcelona“ 21:30
Vilerbano ASVEL Berlyno ALBA 21:45
2019 Gruodžio 26 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA Milano „Olimpia“ 18:00
Stambulo „Anadolu Efes“ Tel Avivo „Maccabi“ 19:30
Berlyno ALBA Vitorijos „Baskonia“ 21:00
Atėnų „Panathinaikos“ Madrido „Real“ 21:00
Vilerbano ASVEL Maskvos srities „Chimki“ 21:45
2019 Gruodžio 27 d. Penktadienis
Sankt Peterburgo „Zenit“ Belgrado „Crvena zvezda“ 19:00
Stambulo „Fenerbahče“ „Valencia“ 19:45
Miuncheno „Bayern“ Kauno „Žalgiris“ 21:30
„Barcelona“ Pirėjo „Olympiakos“ 22:00