2020 Lapkričio 5 d. Ketvirtadienis
Sankt Peterburgo „Zenit“ Pirėjo „Olympiakos“ 66-75 Statistika
Stambulo „Anadolu Efes“ Tel Avivo „Maccabi Playtika“ 91-89 Statistika
Berlyno ALBA „Barcelona“ 67-103 Statistika
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ Vilerbano LDLC ASVEL 86-88 Statistika
2020 Lapkričio 6 d. Penktadienis
Stambulo „Fenerbahče Beko“ Maskvos srities „Chimki“ 83-71 Statistika
Kauno „Žalgiris“ Madrido „Real“ 90-93 Statistika
Miuncheno „Bayern“ Belgrado „Crvena zvezda mts“ 74-59 Statistika
Atėnų „Panathinaikos OPAP“ Maskvos CSKA 83-89 Statistika
„Valencia“ Milano „AX Armani Exchange“ 86-81 Statistika
2020 Lapkričio 11 d. Trečiadienis
Vilerbano LDLC ASVEL Belgrado „Crvena zvezda mts“ 68-89 Statistika
Sankt Peterburgo „Zenit“ Milano „AX Armani Exchange“ 19:00
2020 Lapkričio 12 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA Vitorijos „TD Systems Baskonia“ 89-86 Statistika
Pirėjo „Olympiakos“ Berlyno ALBA 75-71 Statistika
Tel Avivo „Maccabi Playtika“ Kauno „Žalgiris“ 85-57 Statistika
„Barcelona“ Stambulo „Fenerbahče Beko“ 97-55 Statistika
2020 Lapkričio 13 d. Penktadienis
Belgrado „Crvena zvezda mts“ Madrido „Real“ 67-73 Statistika
Atėnų „Panathinaikos OPAP“ Stambulo „Anadolu Efes“ 77-80 Statistika
Miuncheno „Bayern“ „Valencia“ 90-79 Statistika
Vilerbano LDLC ASVEL Sankt Peterburgo „Zenit“ 53-66 Statistika
2020 Lapkričio 17 d. Antradienis
Sankt Peterburgo „Zenit“ Maskvos srities „Chimki“ 83-88 Statistika
Stambulo „Anadolu Efes“ Miuncheno „Bayern“ 71-74 Statistika
Kauno „Žalgiris“ Maskvos CSKA 78-87 Statistika
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ Stambulo „Fenerbahče Beko“ 86-68 Statistika
„Valencia“ Atėnų „Panathinaikos OPAP“ 95-83 Statistika
2020 Lapkričio 18 d. Trečiadienis
Berlyno ALBA Vilerbano LDLC ASVEL 76-75 Statistika
Milano „AX Armani Exchange“ Belgrado „Crvena zvezda mts“ 79-87 Statistika
Madrido „Real“ Tel Avivo „Maccabi Playtika“ 79-63 Statistika
2020 Lapkričio 19 d. Ketvirtadienis
Maskvos srities „Chimki“ Stambulo „Anadolu Efes“ 77-105 Statistika
Miuncheno „Bayern“ Maskvos CSKA 81-89 Statistika
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ Atėnų „Panathinaikos OPAP“ 93-72 Statistika
2020 Lapkričio 20 d. Penktadienis
Berlyno ALBA Sankt Peterburgo „Zenit“ 66-73 Statistika
Milano „AX Armani Exchange“ Kauno „Žalgiris“ 98-92 Statistika
Vilerbano LDLC ASVEL Pirėjo „Olympiakos“ 21:45
„Barcelona“ Belgrado „Crvena zvezda mts“ 76-65 Statistika
Madrido „Real“ Stambulo „Fenerbahče Beko“ 94-74 Statistika
„Valencia“ Tel Avivo „Maccabi Playtika“ 82-80 Statistika
2020 Lapkričio 23 d. Pirmadienis
Vitorijos „TD Systems Baskonia“ Sankt Peterburgo „Zenit“ 70-77 Statistika
2020 Lapkričio 26 d. Ketvirtadienis
Maskvos CSKA Madrido „Real“ 19:00
Belgrado „Crvena zvezda mts“ Stambulo „Anadolu Efes“ 20:00
Kauno „Žalgiris“ Sankt Peterburgo „Zenit“ 20:00
Berlyno ALBA Maskvos srities „Chimki“ 21:00
Pirėjo „Olympiakos“ Vitorijos „TD Systems Baskonia“ 21:00
Tel Avivo „Maccabi Playtika“ Milano „AX Armani Exchange“ 21:05
2020 Lapkričio 27 d. Penktadienis
Stambulo „Fenerbahče Beko“ „Valencia“ 19:45
Atėnų „Panathinaikos OPAP“ Miuncheno „Bayern“ 21:00
Vilerbano LDLC ASVEL „Barcelona“ 21:45