Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

BMW ruošia staigmeną M5 modelio trisdešimtmečiui

BMW M5
BMW nuotr, / BMW M5
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

BMW gerbėjų užsienio formuose sklando gandai apie tai, kad BMW netrukus pristatys ribotos serijos modelį. Manoma, kad taip gamintojas pažymės M5 modelio jubiliejų.

Artėjantis BMW M5 modelio jubiliejus gali pateikti staigmenų. BMW jau yra paruošęs M5 trisdešimtemčiui skirtą egzempliorių. Ribotos serijos BMW M5 rinkoje turėtų pasirodyti liepos mėnesį, o prekyba juo tetruks iki lapkričio.

Neoficialiais duomenimis, per tą laiką ketinama parduoti visus 300 ribotos serijos automobilių.

BMW nuotr,/BMW M5
BMW nuotr,/BMW M5

Kol kas oficialių charakteristikų gamintojas nepateikia, tačiau manoma, kad trisdešimtmečiui skirtas BMW M5 išsiskirs ne tik apdailos detalėmis, kurios bylos apie jubiliejų.

Sklinda gandai, kad automobilio galia bus dar didesnė ir sieks 600 arklio galių. Standartinis M5 variantas generuoja 560 arklio galių. Sukimo momentas išaugs net iki 700 niutonmetrų.

Automobilis taip pat bus aprūpintas atnaujintu lenktyniniu paketu, juodos spalvos dvidešimties colių ratlankiais, kėbulas bus dažomas tamsiai pilka ar šlapio asfalto spalva.

BMW gerbėjai užsienyje svarsto, kad jubiliejinis M5 bus pristatytas kitą mėnesį vyksiančiame „M Festival“ renginyje. Tuomet turėtų paaiškėti daugiau detalių apie jubiliejinį modelį.

Verta pasvarstyti ir apie tai, kad artėja ir M6 modelio trisdešimtmetis. Kol kas neaišku, kaip vokiečiai paminės šio automobilio sukaktį, tačiau BMW šios datos pro akis tikrai nepraleis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas