Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Brangiausias „Lamborghini“ pasaulyje – 3,5 milijono eurų įkainotas „Aventador“ modeliukas

„Lamborghini Aventador“ modeliukas
„Lamborghini Aventador“ modeliukas
Šaltinis: Specialiai GAZAS.LT iš Frankfurto
0
A A

Ką galima būtų nusipirkti už 3,5 milijono eurų? Tris „Bugatti Veyron“, dvylika „Lamborghini Aventador“ arba šimtą „Lexus IS“. Tačiau tokį minimos sumos išleidimą būtų galima iliustruoti vieninteliu gestu – rodomojo piršto pasukiojimu prie smilkinio.

O ar įsivaizduojate, kas galėtų pirkti 1:8 dydžio „Lamborghini Aventador“ modeliuką už 3,5 mln. eurų? Buvęs „Mercedes-Benz“ inžinierius Robertas Gulpenas šių metų Frankfurto automobilių parodoje pristatė modeliuką, kurį jis vertina būtent tokia suma.

Kuo šis „Lamborghini“ ypatingas? Visa jo išorė padengta vienos tūkstantosios milimetro aukso sluoksniu, po kuriuo – gryniausias anglies pluoštas. Tiesa, ne tik išorė – visas interjeras taip pat yra padengtas auksu.

Ratai – iš platinos ir aukso, „Lamborghini“ ženkliukas – iš jau minėtų metalų bei kitų brangių mažų deimantų, o stiklai – neperšaunami. Modelio viduje sėdėsiantis deimantinis „Lego“ žmogus jausis visapusiškai saugus.

Anot R.Gulpeno, vien šios frigidiškos dalys kainavo apie 2 mln. eurų. Likusieji pusantro – už 500 valandų kruopštų darbą.

Greitu metu šis modelis bus pardavinėjamas kažkuriame aukcione, tiesa, dar neatskleidžiama, kuriame (labiausiai tikėtini – „Sotheby's“ bei „Christie's“).

Kuris sutiktų sumokėti dvylika kartų didesnę sumą, nei kad kainuoja dabar vairuojamas automobilis, už lentynoje stovėsiantį jo modeliuką?

Specialiai GAZAS.LT iš Frankfurto
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas