Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 18:02

„Dacia“ paskelbė naujojo „Jogger“ kainas Lietuvai

Dacia Jogger
Dacia nuotr. / Dacia Jogger
Naujasis šeimos automobilis „Dacia Jogger“ salonuose pasirodys kitų metų kovo mėn. pabaigoje, rašoma pranešime.

5 vietų „Dacia Jogger“ kainos prasideda nuo 13 890 Eur., o 7 vietų varianto – nuo 14 590 Eur. („Essential“ su „TCe 100 LPG“ varikliu).

Dabar galima rinktis vieną iš dviejų „Dacia Jogger“ versijų pagal variklius: su nauju, našiu ir galingu benzininiu „TCe 110“ varikliu arba su dvejopus degalus naudojančiu „TCe 100 LPG“ varikliu. „Dacia“ – vienintelis gamintojas, kuris siūlo visą spektrą automobilių su dvejopų degalų (benzino ir LPG) varikliais. 2023 metais taip pat pasirodys hibridinė versija.

Naujasis „Dacia Jogger“ – kelionių palydovas šeimoms, norinčioms pabėgti nuo kasdienybės ir kartu leisti laiką gryname ore. Šis universalus automobilis pasižymi geriausiomis kiekvienos automobilių kategorijos savybėmis: universalo ilgiu, miniveno erdvumu ir visureigio išvaizda.

„Jogger“ – tikrasis „Dacia“ šeimos automobilis – išsiskiria geriausiu kainos, erdvumo ir daugiafunkciškumo santykiu. Priklausomai nuo versijos, „Dacia Jogger“ gali keliauti net septyni suaugę asmenys. Siūloma per 60 automobilio vidaus įrengimo variantų, todėl jį nesudėtinga pritaikyti prie besikeičiančios šeimos sudėties.

Erdviausias salonas segmente

„Dacia Jogger“ su 4,55 m kėbulo ilgiu ir didele 2,90 m važiuoklės baze siūlo erdviausią saloną segmente. Salono galinėje dalyje yra trijų vietų lankstoma 2/3–1/3 sėdynė (antroje eilėje) ir dvi lankstomos sėdynės, kurias galima po vieną išimti (trečioje eilėje).

Didžiausia „Dacia Jogger“ krovinių talpa (kai visos galinės sėdynės nulenktos) siekia 1 819 litrų. Antrosios ir trečiosios eilės komfortas – toks pat kaip priekyje, kadangi kojoms – tiek keliams, tiek pėdoms – palikta daug vietos.

Galimybė pasiekti trečiąją eilę „Dacia Jogger“ yra puikiai apgalvota dėl naudojamo sėdynės nulenkimo mechanizmo antrojoje eilėje. 855 mm aukštis nuo sėdynių iki lubų ir 127 mm spindulys kelių aukštyje trečiojoje eilėje, kurioje patogiai gali įsitaisyti du suaugusieji, yra vienos geriausių specifikacijų iš septynviečių rinkoje esančių automobilių.

Moduliniai stogo laikikliai

Kai kuriose „Dacia Jogger“ versijose montuojami moduliniai stogo bėgiai, kuriuos galima modifikuoti pagal poreikį vos keliais greitais veiksmais. Įvairių, kartais net itin neįprastų kelionių ir išvykų reikmėms galima juos pakeisti stogo bagažine, kuri talpina iki 80 kg (tinkama dviračiams, slidėms, stogo dėžei ir pan.).

Dacia Jogger kainos
Dacia Jogger kainos

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas