Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 16, 09:48

Debiutavo specialios „Alfa Romeo Giulia“ ir „Stelvio“ versijos – „Estrema“

„Alfa Romeo“ pasauliui pristatė „Giulia“ ir „Stelvio“ – „Estrema“ versijos modelius, pasižyminčius puikia dinamika. Anot „Alfa Romeo“ atstovų Lietuvoje, tai ne kas kita, o legendinė „Quadrifoglio“ dvasia, prisikėlusi gyvenimui kasdieniam sportiniam vairavimui sukurtame automobilyje, rašoma pranešime.
„Alfa Romeo Giulia“ ir „Stelvio“ versijos „Estrema“
„Alfa Romeo Giulia“ ir „Stelvio“ versijos „Estrema“ / Gamintojo nuotr.

„Estrema“ modeliai skirti tiems tikriesiems žinovams, kuriems kiek mažiau rūpi raumenyno estetika, tačiau jie ypač dėmesingi techniniams, tobulą pusiausvyrą ir nepaprastą dinamiką užtikrinantiems sprendimams“, – sako „Alfa Romeo“ atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Ardzevičius.

Naujų „Alfa Romeo“ modelių pristatymas buvo surengtas Hinvilyje, Šveicarijoje, kur įsikūrusi „Alfa Romeo“ „Formulės-1“ komanda. Vieta premjerai buvo pasirinkta neatsitiktinai. Ji atspindi tebesitęsiantį intensyvų „Alfa Romeo“ ir „Sauber Motorsport“ bendradarbiavimą, kuriuo siekiama kiek įmanoma geriau pasinaudoti „Formulės-1“ praktine patirtimi, kuriant efektyvią, pažangią ir tvarią technologiją.

Nuo įprastų „Giulia“ ir „Stelvio“ modelių „Estrema“ skiria montuojama aktyvi pakaba, kuri dėl gebėjimo prisitaikyti prie kelio sąlygų ir kiekvieno vairuotojo važiavimo stiliaus, užtikrina nepaprastą komfortą, neapsunkindama automobilio valdymo ir nemažindama vairavimo malonumo. Be to, į standartinį paketą įeinantis mechaninis savaime užsiblokuojantis diferencialas garantuoja stabilumą ir puikią kontrolę esant bet kokiam sukibimui, sukimo momentą ir trauką tolygiai paskirstant net važiuojant posūkiuose, spaudžiant greičio pedalą ar važiuojant dideliu greičiu.

„Gausiai naudojamas anglies pluoštas kėbulo elementuose, dar labiau išryškina „Estrema“ sportiškumą ir išlengvintas formas.Tai prikausto visų, neabejingų dizainui, kokybei ir sportiniams automobiliams dėmesį“, – sako A. Ardzevičius.

„Alfa Romeo Giulia Estrema“ ir „Alfa Romeo Stelvio Estrema“ automobiliuose bus montuojami 280 AG 2,0 litrų turbobenzininiai arba 210 AG 2,2 litro turbodyzeliniai varikliai kartu su 8 pavarų automatinėmis greičių dėžėmis ir Q4 visų varomųjų ratų transmisija. Be išskirtinių dizaino ir techninių elementų, automobiliuose taip pat bus montuojama premium klasės, 14-os garsiakalbių „Harman Kardon“ garso sistema.

Automobilių kainos prasideda nuo 62 990 Eur, o gamyba truks pora mėnesių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas