Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ekscentriškas „Nissan Cube“ atsisveikina su Europa

Šaltinis: 15min
0
A A

„Nissan“ dėl prastų pardavimų iš Europos rinkos pašalina ekscentrišką vidutinio dydžio automobilį „Cube“. Taigi, jei esate šio automobilio gerbėjas, skubėkite į „Nissan“ salonus įsigyti likusių sandėliuose automobilių.

„Cube“ gimtojoje „Nissan“ rinkoje Japonijoje niekada nesiskundė populiarumu, o didžiausi gerbėjai juos net atsigabendavo iš Tekančios Saulės šalies į Europą. Taigi „Nissan“ nusprendusi šį automobilį pasiūlyti pirkėjams per oficialius importuotojus, rodos, pasielgė labai logiškai. Bet...

Bet pardavimai mūsų žemyne buvo silpni. Tiesa sakant, „Nissan“ pardavėjai tikėjosi parduoti net tris kart daugiau. Japonai nenurodo tikslių priežasčių, bet tokius mažus pardavimus lėmė ne tik kitoks „Cube“ dizainas, bet ir pasikeitę valiutų santykiai, kurie jį pabrangino.

Turime pripažinti, kad ir kokia trumpa „Cube“ istorija Senajame kontinente, ji paliko gilų įspaudą. Mūsų keliuose retai išvysi tokį išskirtinį automobilį. Taip, daugelis jį vadino bjauriuoju ančiuku ir lygino su „Fiat Multipla“ ar panašiai „mėgiamais“ automobiliais, tačiau pripažinkime, gatvės be jų neatrodytų tokios gražios. Juk ir ne ypač gražus automobilis pastatytas šalia „Cube“ pavirsta visai dailiu.

„Nissan“ apie tai nekalba, bet mes manome, kad prie šio sprendimo prisidėjo ir naujojo „Juke“ sėkmė. Jo pardavimai nustebino ne tik ekspertus, bet ir pačius „Nissan“ vadovus. Taigi, nuo šiol, ieškantys „kitokio“ dizaino automobilio gali galvoti ne tik apie „Cube“, bet ir apie „Juke“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Nissan“
Parašykite atsiliepimą apie Gazas