Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 10d. 10:15

Elektrinių autobusų rinkos pionierius padės įdarbinti lietuviškus „Dancer“ autobusus Europoje

Elektrinių autobusų rinkos pionierius Jean-Luc Deflandre'as paskirtas elektrinius autobusus „Dancer“ gaminančios „Vėjo projektų“ įmonių grupės komercijos direktoriumi. Jis sieks padėti Europos viešojo transporto operatoriams dirbti efektyviau pasitelkiant Lietuvoje sukurtas elektrinių autobusų inovacijas, rašoma pranešime.

Iki šiol Jean-Luc M.J.L. Deflandre'as vadovavo Nyderlanduose gaminamų „Ebusco“ elektrinių autobusų komercijos skyriui. Nuo 2010 iki 2014 metų Jean-Luc M.J.L. Deflandre buvo Kinijos elektrinio transporto giganto „BYD“ valdybos patarėjas.

„Pagrindinis mano tikslas yra padėti Europos viešojo transporto operatoriams dirbti efektyviau pasitelkiant Lietuvoje sukurtas elektrinių autobusų inovacijas. Visų pirma – inovatyvias autobusų veiklos nuomos paslaugas, kurių kaina galime konkuruoti su taršiais iškastinį kurą deginančiais autobusais. Visų antra – išnaudoti techninius „Dancer“ pranašumus, tokius kaip mažiausias svoris ir sparčiausias baterijų įkrovimas“, – sako Jean-Luc M.J.L. Deflandre'as.

Įmonės nuotr./Jean-Luc Deflandre
Įmonės nuotr./Jean-Luc Deflandre

Kokybiškai naujas rinkoje autobusų veiklos nuomos paslaugas teikia „Vėjo projektų“ grupės įmonė „Dancer Mobility“, įsteigta kartu su Europos energijos efektyvumo fondu. Jos apima autobusų veiklos nuomą kartu su pilnu aptarnavimu, įkrovos infrastruktūra ir atsinaujinančios energijos tiekimu.

„Dancer Mobility“ Europos transporto operatoriams pradeda siūlyti įsigyti lietuviškus autobusus „Dancer“ be pradinio kapitalo, kartu su visomis įmanomomis aptarnavimo paslaugomis, mokant tik už nuvažiuotus kilometrus.

Pirmuosius du elektrinius autobusus „Dancer“ yra įsigijęs Klaipėdos autobusų parkas (KLAP). Juos gaminanti bendrovė „Vėjo projektai“ su KLAP yra pasirašiusi ketinimų protokolus dėl dar 10 „Dancer“ autobusų įsigijimo. Taip pat ketinimų protokolai dėl lietuviškų autobusų bandymų pasirašyti su Vilniaus miesto savivaldybe ir keliais didžiaisiais Europos transporto operatoriais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu Tik 15min
Interviu

Video

00:30
00:41
06:07

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas