Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 6d. 18:13

Europoje išgarsėjęs „Volkswagen Jetta“ Kinijoje tapo pigiu, sėkmingu visureigiu

VS5 sudaro net 80 proc. „Jetta“ pardavimų
Gamintojo nuotr. / VS5 sudaro net 80 proc. „Jetta“ pardavimų

„Volkswagen Jetta“ mums yra „Golf“ sedanas. Kinijoje „Jetta“ turi visai kitą reikšmę. „Jetta“ – tai nauja „Volkswagen“ grupės markė. „Jetta“ prekinis ženklas yra skirtas išskirtinai tik Kinijos rinkai, nors nesunku įsivaizduoti, kaip šie automobiliai paplis ir po kitas Azijos šalis.

Naujoji markė į Kinijos rinką žengė rugsėjį ir „Volkswagen“ negali atsidžiaugti – tai buvo vienas sklandžiausių ir sėkmingiausių žingsnių į Kinijos rinką.

Kinija nėra pati svetingiausia rinka pasaulyje. Čia galioja kitos taisyklės ir prisitaikyti prie kiniškų kainų vakarietiškiems prekiniams ženklams yra sunku. O ką ir kalbėti apie kinišką požiūrį į autorines teises bei registruotus prekės ženklus.

Gamintojo nuotr./„Jetta VA3“ sukurtas 2013 metų „Volkswagen Jetta“ pagrindu
Gamintojo nuotr./„Jetta VA3“ sukurtas 2013 metų „Volkswagen Jetta“ pagrindu

Tačiau „Jetta“ į Kiniją žengė su stipriu „Volkswagen“ įvaizdžio užnugariu. Nuo rugsėjo iki dabar parduota daugiau nei 30 tūkstančių „Jetta“ automobilių. Nedaug? Tai – sėkmingiausias naujo prekės ženklo atėjimas į Kiniją per pastaruosius kelerius metus. „Jetta“ iš karto pasiūlė du modelius – VA3 sedaną ir VS5 visureigį. Kuris iš jų perkamesnis? Žinoma, kad VS5.

Net 80 % visų iki šiol parduotų „Jetta“ automobilių – VS5 visureigiai. Kodėl? Na, dabar tokia mada. Negalima paneigti ir to, kad visureigis yra atsparesnis borteliams ir duobėms, pasižymi aukštesne vairuotojo pozicija ir turi didesnę bagažinę. Visame pasaulyje dabar visureigiai yra labiausiai populiarėjanti automobilio forma. Artimiausioje ateityje „Jetta“ gamą papildys ir dar vienas visureigis – VS7 bus šiek tiek didesnis už VS5.

Kodėl „Jetta“ automobiliai tokie perkami? Nors „Jetta“ vardas yra atskirtas nuo „Volkswagen“, visi žino, kad šios markės yra susijusios. „Volkswagen“ yra laikoma patikimumo ir kokybės simboliu. „Jetta“ automobiliai taip pat yra labai pigūs – VS5 kainuoja mažiau nei 12 tūkstančių eurų.

Trečdalį visų Kinijoje parduodamų automobilių sudaro itin pigios 8-15 tūkst. eurų kainuojančios mašinos. 80 proc. pirkėjų, tai yra pirmasis automobilis. Didžiąją šio segmento dalį sudaro kiniški automobiliai, todėl „Volkswagen“ ir užsinorėjo to pyrago dalies. Modelių gamai plečiantis, „Jetta“ tikriausiai taps vienu iš šio segmento lyderių. Kinija „Volkswagen“ ir taip yra viena svarbiausių rinkų – vien šiemet VW ten parduos daugiau nei tris milijonus automobilių.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas