Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 30d. 11:28

Į Lietuvą tautiečiai grįš išskirtiniu triračiu „Reliant Robin“

Į Lietuvą tautiečiai grįš išskirtiniu triračiu „Reliant Robin“
Retromobile nuotr. / Į Lietuvą tautiečiai grįš išskirtiniu triračiu „Reliant Robin“

Trys ratai – ne problema keliauti per Europą. Taip svarsto asociacijos „Retromobile“ kolektyvas, nusprendęs leistis į ilgą kelionę, kuria planuoja iš Didžiosios Britanijos grįžti į Lietuvą su kultiniu istoriniu automobiliu „Reliant Robin“.

Automobilį, tiksliau motociklą pagal savo techninius parametrus, asociacijos nariai nusipirko dar 2015 metų pabaigoje D.Britanijoje internetiniame aukcione.

Automobilis „Reliant Robin“ sveria vos 405 kilogramus, variklis 4 cilindrų 750 kubinių centimetrų, ratai tik trys – priekyje vienas centre, gale – kaip įprasta. Didžiojoje Britanijoje jie buvo populiarūs dėl minimalių mokesčių, tačiau ne itin vertinti dėl patikimumo bei saugumo.

Vis tik pigumas ėmė viršų prieš saugumą. Automobiliai gaminti masiškai. Kaip bebūtų keista, britiškas praktiškumas nebuvo įvertintas žemyne, triračiai „Reliant Robin“ Europos neužkariavo.

Didžiojoje Britanijoje jie buvo populiarūs dėl minimalių mokesčių, tačiau ne itin vertinti dėl patikimumo bei saugumo.

Asociacijos „Retromobile“ 4 nariai žada įveikti arti 6000 kilometrų su klubo kemperiu "Fiat Ducato" bei 3000 kilometrų triračiu Reliant.

Kelionės metu planuojama aplankyti Berlyną, Bremeną, Amsterdamą, Londoną, Briuselį, Miuncheną, legendinę Niurnbergo trasą, keletą istorinės technikos muziejų bei kitas lankytinas vietas. Visa kelionė tiek pirmyn, tiek atgal su triračiu bus įamžinta video medžiagoje, kuri planuojama bus demonstruojama viešai, o taip pat Istorinės, karinės technikos muziejuje.

Pasižiūrėkite, kaip šiuo triračiu sekėsi važiuoti Jeremy Clarksonui 2010 m. Vaizdai tikrai įspūdingi.

VIDEO: Rolling a Reliant Robin - Top Gear - BBC

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:11
01:50
00:43

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas