Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iki 2015 metų automobilių pramonėje žadamas 28 procentų darbo vietų augimas

Gamyba Vokietijoje
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Gamyba Vokietijoje
0
A A

Atlikto tyrimo metu buvo įvertinta padėtis automobilių pramonėje ir paskelbta, jog iki 2015 metų automobilių pramonė sukurs apie 167 tūkst. darbo vietų.

Lyginant su šiuo metu dirbančių žmonių skaičiumi, tai 28 procentais daugiau. Tačiau šis naujų darbuotojų skaičius prilygsta tik trečdaliui  atleistų darbuotojų skaičiui per dešimtmetį.

Detroito automobilių gamintojai tikisi suteikti apie 14 750 darbo vietų. Tai sudarytų apie 15 procentų pasaulinio darbuotojų prieaugio skaičiaus. Apie 80 procentų naujų darbo vietų sukurs automobilių detalių, agregatų ir mechanizmų tiekėjai. Likusias darbo vietas sukurs kiti automobilių gamintojai. 

Detroite dirbsiantys darbuotojai gaus valandinį atlyginimą nuo 16 iki 19 dolerių. Darbuotojai, kurie į darbą buvo priimti iki 2007 metų – gauna valandinį atlyginimą apie 29 dolerius.

Toks atlyginimų mažinimas ir naujų vietų sukūrimas leis nedidinti automobilių kainos. Jeigu būtų palikti tokie pat atlygiai už darbą, tai „General Motors“ gaminami automobiliai vidutiniškai pabrangtų apie 85 dolerius. 166 doleriais pabrangtų „Chrysler“  automobiliai.

Šiuo metu automobilių pramonėje dirba apie 590 tūkst. darbuotojų.

Komentarai
Temos Tyrimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas