Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 21:44

Išrinkite geriausią 2013 metų transporto reklamą

„Volvo trucks“ su Jeanu Claude'u Van Damme'u reklama
„Volvo trucks“ nuotr. / „Volvo trucks“ su Jeanu Claude'u Van Damme'u reklama

2013 metais pasirodė ypač daug įsimintinų automobilių gamintojų reklamų. Originalumu nesiskundžiantys jų kūrėjai sugebėjo ne tik pritraukti milijonus žiūrovų, bet ir daugumą jų prajuokinti ar stebėtis – kaip tai įmanoma? Kviečiame susipažinti su geriausiomis 2013 metais pasirodžiusiomis automobilių reklamomis.

„Volkswagen“: Winter

Tai Norvegijoje rodoma „Volkswagen Alltrack“ sistemos reklama, kuri buvo nufilmuota Vilniuje. Reklamoje vaizduojamas chaosas gatvėse atėjus žiemai.

Daug avarijų, eismo spūsčių ir kitų eismo trukdžių kiekvieną kartą nutinka pirmosiomis žiemos dienomis. „Volkswagen“ rodo, kad su naujuoju keturiais ratais varomu „Passat Alltrack“ tokios kliūtys nėra baisios – automobilis lengvai įveikia žiemos kelius.

VIDEO: „Volkswagen“ reklama

„Mercedes-Benz“: Magic Body Control

Nedažnai būna, kad automobilių reklama apsieitų be paties automobilio ir joje vaidintų tik gyvūnai. Ir turbūt ne tokie, kokius galite įsivaizduoti automobilio reklamoje. „Mercedes-Benz“ sukūrė reklamą, kurios aktorės – vištos.

„Mercedes-Benz“ pristato naujame S klases modelyje esančia „Magic body control“ sistemą, kuri analizuoja priekyje esantį kelią ir pagal jo reljefą kiekvienam amortizatoriui atskirai yra parenkamas kietumas. Vištų galvos nekruta, nors kūnas juda visomis kryptimis.

VIDEO: „Mercedes-Benz“ reklama

„Volvo Trucks“: The Epic Split

Naujausioje „Volvo Trucks“ reklamoje pabrėžiamas sunkvežimių stabilumas. Stovėdamas ant dviejų atbuline eiga važiuojančių ir vienas nuo kito tolstančių „Volvo FM“ sunkvežimių veidrodžių, Jeanas Claude‘as van Damme‘as ramiai ir užtikrintai atlieka savo garsųjį špagatą.

Šis kaskadinis triukas buvo nufilmuotas be pertraukų, žiūrovams paliekant tik nedidelę abejonę dėl jo autentiškumo. Prodiuserių komanda ruošėsi tris dienas, o filmavimas užtruko tik 15 minučių. 

VIDEO: „Volvo trucks“ reklama

„Ford“: Leave your worries behind

„Ford“ norėjo pademonstruoti mažo hečbeko „Figo“ talpumą ir į jo bagažinę sugrūdo tris seseris Kardashian, o prie vairo pasodino besišypsančią Paris Hilton. Tai seserims nepatiko ir jos „Ford“ kompaniją padavė į teismą.

„Ford“ reklama, kurios šūkis „palik savo rūpesčius už nugaros“ sukelia šleikštulį, yra žiauri ir įžeidžia visas moteris. Mums nėra priimtina, kad automobilių kompanija dirba su reklamos agentūra, leidžiančia sau taip neatsakingai kurti tokio pobūdžio reklamas“, – rašė seserų Kardashian advokatas.

„JWT India“ reklaminis plakatas/„Ford“ reklama su Kardashian seserimis ir Paris Hilton
„JWT India“ reklaminis plakatas/„Ford“ reklama su Kardashian seserimis ir Paris Hilton

„Nissan“: What if...

Pasaulio sprinto rekordininką bėgiką Usainą Boltą „Nissan“ pasitelkė kitai rekordinei reklamai. Dubajaus tarptautiniame oro uoste pakabintas reklaminis maketas, kuriame Usainas Boltas pristato „Nissan GT-R“. Tai – didžiausia uždarose patalpose iškabinta iliustruota reklama, pripažinta Guinnesso rekordų knygos.

„Nissan“ juokais vadina šią reklamą „greičiausias pasaulio žmogus ant didžiausio pasaulyje reklaminio stendo“. 

Jamaikietis U.Boltas, ir taip nesiskundžiantis ūgiu (195 cm), šioje reklamoje atvaizduotas keliskart didesnis – pritūpusio sportininko aukštis siekia 4,1 m.

„Nissan“ nuotr./Rekordinė „Nissan GT-R“ reklama
„Nissan“ nuotr./Rekordinė „Nissan GT-R“ reklama

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas