Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 17, 22:11

Italijos gamintojai 2022 m. pažers naujienų: deimantu taps „Alfa Romeo Tonale“

„Alfa Romeo“, „Fiat“ ir „Fiat Professional“ bei „Jeep“ gamintojų atstovai Baltijos šalims, per šiuos metus rinkoms pristatys net 11 gamintojo naujienų, rašoma pranešime.
Alfa Romeo Tonale
Alfa Romeo Tonale

Anot atstovų, ypatingas dėmesys teks naujausiam „Alfa Romeo“ gamintojų kūriniui – „Tonale“, rinkas pasieksiančiam antroje šių metų pusėje.

„Alfa Romeo“ yra tikrasis Italijos auto pramonės pasididžiavimas, tęsiantis pradėtą revoliuciją, įgyvendinus milžinišką investicinę gamyklos programą. Tad nė kiek neabejoju, kad šiuo modeliu rinka gerokai bus sujaukta“, – sako „Autobrava“ vadovas Paulius Kudriavcevas.

Anot jo, „Alfa Romeo“ gamintojai rinkoms taip pat pažers ir kitų naujienų – bus pristatyta speciali „Stelvio“ ir „Giulia“ modelių „Estrema Speciale“ serija, su visapusiškais atnaujinimais, tiek interjere, tiek eksterjere, o taip pat ruošiamasi pranešti ir apie šių modelių iš esmės atnaujintas versijas – facelift.

„Alfa Romeo Stelvio“ pernai tapo populiariausiu lengvuoju itališku automobiliu regione, tad šie atnaujinimai yra ypatingai laukiami, tiek mūsų, tiek gamintojo gerbėjų“, – sako jis.

Bendrovė taip pat rengiasi pristatyti ir naujuosius „Fiat Tipo“, „Fiat 500X” modelius ir specialią „Fiat Red“ automobilių liniją, kuriamą kartu su „U2“ lyderiu Bono bei sportiškiausią „Abarth 695“ seriją. „Fiat“ naujienų debiutai prasidės nuo šių metų antro ketvirčio ir tęsis iki pat metų galo.

„Stelantis“ gamyklos atstovų Baltijos šalims „Autobrava“ vadovų teigimu, ypatingai daug dėmesio turėtų sulaukti ir legendinio „Jeep Grand Cherokee“ debiutas, numatytas jau šį rudenį. Tai bus vienas brangiausių ir inovatyviausių visureigių, metančių iššūkį tokiems modeliams kaip „BMW X5“, ar „Lexus LX“ serijai bei „Mercedes-Benz GL“.

„Grand Cherokee“ kūrėjai neslepia ambicijų, kad su šiuo kūriniu ateina į prabangos rinką, kurioje ketina gerokai įnešti sumaišties, apjungę legendinę visureigių gamintojo patirtį, inovacijas ir amerikietiškiems automobiliams būdingą komfortą“, – sako P. Kudriavcevas.

Pasak jo, pirmosios „Jeep“ gamintojo naujienos rinkas pasieks jau vasario – kovo mėnesiais, kuomet bus pristatyti savaime įsikraunantys „Jeep Renegade“ ir „Jeep Compass“ hibridiniai modeliai, kurių vidaus degimo variklis veikia kartu su elektriniu motoru, kuriam energiją teikia nedidelės talpos baterija.

Tuo tarpu iš „Fiat Professional“ gamintojų Baltijos šalys sulauks net dviejų naujienų – pavasarį pasaulyje debiutuos komercinis lengvasis „Scudo“ furgonas, o vasarą – keleivinis „Ulysse“ mikroautobusas.

UAB „Autobrava“ yra „Fiat“, „Fiat Professional“, „Jeep“, „Alfa Romeo“ ir „Abarth“ automobilių gamintojų atstovas Baltijos šalims. Bendrovė priklauso įmonių grupei „Modus Group“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas