Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 22d. 15:30

Japoniškų automobilių vairuotojus kviečia susitikti pajūryje: ieškos įdomiausių modelių

Japoniškų automobilių vairuotojus kviečia susitikti pajūryje: ieškos įdomiausių modelių
Martyno Charevičiaus (Papartis.eu). nuotr. / Japoniškų automobilių vairuotojus kviečia susitikti pajūryje: ieškos įdomiausių modelių

Jeigu vokiškų automobilių gerbėjai gali rengti susitikimus, dedikuotus atskiriems modeliams, japoniškų mašinų entuziastai trečius metus iš eilės renkasi į bendraminčių susibūrimus „JapMeet“, organizuojamus JDM.lt komandos. Šįkart parodyti savo išpuoselėtų Japonijos rinkos gaminių bei pasižiūrėti į kitus kviečiami pajūrio automobilistai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„JapMeet“ idėja kilo prieš kelerius metus, kai supratome, kad tiems, kurie vairuoja Japonijos gamintojų automobilius, nėra nei renginių, nei progų susiburti. Nusprendėme, kad renginys visiems, nesvarbu, ar žmogus vairuoja „Subaru“, ar turi išpuoselėtą „Datsun“, ar kasdienai skirtą „Toyota“, gali pakeisti situaciją“, – aiškina organizatoriai.

Pirmajame šių metų susitikime Vilniuje, organizuotame „Taksi parko“ stovėjimo aikštelėje, japoniškų automobilių gerbėjai vos tilpo. Aikštelė buvo užstatyta taip, kad kai kuriems, norintiems renginį palikti greičiau, teko ieškoti menkiausių tarpų, kad pavyktų išvažiuoti.

Martyno Charevičiaus (Papartis.eu). nuotr./Japoniškų automobilių vairuotojus kviečia susitikti pajūryje: ieškos įdomiausių modelių
Martyno Charevičiaus (Papartis.eu). nuotr./Japoniškų automobilių vairuotojus kviečia susitikti pajūryje: ieškos įdomiausių modelių

„Tikėjomės, kad žmonių bus daug, tačiau tai, kad vos tilpome į renginiui numatytą vietą, rodo, kad pagaliau „JapMeet“ išaugo ir ne vienam tapo proga parodyti užbaigtą projektą, įdomesnę modifikaciją, ar, galų gale, pasikalbėti su vairuojančiais panašius modelius ir pasisemti žinių bei idėjų“, – akcentavo Selmas Adomonis, JDM.lt komandos narys.

Antrasis šių metų „JapMeet“ susitikimas vyks Palangoje, aikštelėje greta Palangos arenos. JDM.lt komanda neslepia, kad čia laukia visų, vairuojančių japoniškus automobilius, tačiau labiausiai norėtų, kad kvietimą išgirstų itin įdomių, išpuoselėtų, modifikuotų japoniškų modelių vairuotojai.

„Savaime suprantama, kiekvienam jo automobilis atrodo ypatingas, tačiau mums per trejus metus „JapMeet“ susitikimuose pavyko pamatyti tikrai ypatingų automobilių. Pavyzdžiui, atrasti ganėtinai retą japonišką „Toyota LiteAce“, pamatyti vos kelių tūkstančių tiražu pagamintus ir į Lietuvą atvežtus „Toyota Sera“ ir „Nissan Figaro“ automobilius bei daugelį kitų“ – kalbėjo JDM.lt komanda, pastebėjusi, kad žino, jog pajūryje nuo seno itin stipri „Subaru“ gerbėjų bendruomenė, be to, čia dažniau sutinkami ir jau nykti gatvėse pradėję „Nissan S13“ modeliai.

Palangoje japoniškų automobilių gerbėjai kviečiami į susitikimą šeštadienį, rugpjūčio 24-ąją, greta Palangos arenos, nuo 17 valandos.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:51
00:48
01:16

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas