Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 16, 10:56

„Jeep“ jau spalį pristatys pilnai elektra varomą naujausią savo SUV „Avenger“

Naujausias gamintojo kūrinys „Jeep Avenger“ debiutuos Paryžiaus automobilių parodoje spalio 17 d., ir jau tą pačią dieną bus galima šį automobilį užsisakyti. Anot „Jeep“ atstovų Lietuvoje, automobilių salonus „Jeep Avenger“ pasieks jau 2023 m. pradžioje, o juo prekiaujama bus Europoje, bet ir Japonijoje, Pietų Korėjoje, rašoma pranešime.
„Jeep Avenger“
„Jeep Avenger“ / Gamintojo nuotr.

„Tai vienas įdomesnių gamintojo kūrinių, žymintis naują jo istorijos etapą – kelionę į elektrifikaciją, duoklę aplinkai ir inovacijas“, – sako oficialios „Jeep“ atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Ardzevičius.

Anot jo, 400 km. atstumą elektriniu varikliu viena įkrova įveikiantis naujasis visureigis išsiskirs įspūdinga savo segmentui prošvaisa ir moderniu bei technologiškai pažangiu interjeru, kuriame bus daug vietos tiek keleiviams, tiek kroviniams.

„Naujasis „Jeep Avenger“ pasiūlys būtent Europos rinkai tinkamas „Jeep“ galimybes. Šis modernus ir manevringas visureigis patiks daugeliui vairuotojų, kurie ieško didesnio pravažumo, kompaktiško, šiuolaikinio ir visiškai elektrinio „Jeep“ visureigio alternatyvos dabar esamiems modeliams“, – sakė „Stellantis“ Europos „Jeep“ padalinio vadovė Antonella Bruno.

„Jeep“ atstovų Lietuvoje teigimu, gamintojas pastaruosius kelerius metus itin aktyviai plečia keturiais ratais varomų elektromobilių gamą visame pasaulyje, sustiprindamas legendinius 4x4 gebėjimus, pasitelkęs elektrifikaciją ir technologijas.

Planuojama, kad „Jeep Avenger“ Lietuvoje debiutuos kitais metais.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas