Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 13:34

Jie tai padarė – „Lucid“ pristatė savo 1080AG galios ir vienu įkrovimu 800 km įveiksiantį elektrinį žvėrį

„Lucid Air“ elektromobiliis
Gamintojo nuotr. / „Lucid Air“ elektromobiliis

Praėjus beveik ketveriems metams nuo to momento, kai pasaulis pirmą kartą išgirdo apie „Lucid Air“ elektromobilį, Silicio slėnio kompanija pagaliau viešai pristatė serijinei gamybai parengtą elektrinį sedaną. Ir net turėsime kelias jų versijas. Puiki žinia yra ir ta, kad kompanija elektromobilius pirmiesiems pirkėjams pradės pristatyti jau 2021-ųjų metų pavasarį.

Per pastaruosius porą mėnesių apie „Lucid Air“ elektromobilį girdėjome ne vieną žinią. Tiek apie vienu įkrovimu galimą nuvažiuoti virš 800 km atstumą, tiek ir apie patį greičiausią įkrovimą pasaulyje.

Vieni aikščiojo iš susižavėjimo, kiti – kilojo antakius ir nelabai tikėjo gamintojo teiginiais. Nemažai kritikų abejojo, kad išvis ką nors „Lucid Motors“ pristatys ir garsūs pareiškimai liks tik prototipų lygyje.

Ką gi. Kompanija rodo, kad yra nusiteikusi labai rimtai ir oficialiai pristatė „Lucid Air“ elektromobilį. Tiesą pasakius, čia turėsime netgi 4 elektromobilių versijas.

Galingiausioji, pavadinta „Lucid Air Dream Edition“, pasižymės įspūdingiausiomis specifikacijomis ir vietoje anksčiau kalbėtų 1000AG, turės 1080AG bei vienu įkrovimu galės įveikti 800 km.

Geriausia, kad visos trys gamybai parengtos versijos vienu įkrovimu gali nuvažiuoti toliau, nei 400 mylių arba 644 km.

Visi „Air“ sedanai pasižymi gamintojo vadinamu „Space Concept“, kuris apima „elektros jėgos pavaro sumažinimą ir taip sukuriamas pilno dydžio prabangios klasės interjeras mažesnio dydžio sportiniame sedane“.

„Gana lengva pasiekti didesnį nuvažiuojamą atstumą, pridedant daugiau baterijų, tačiau tokiu atveju padidėja automobilio svoris, išlaidos ir sumažėja vidaus erdvė“, – yra sakęs „Lucid Motors“ generalinis direktorius Peteris Rawlinsonas.

„Lucid Air“ savo nepaprastą diapazoną pasiekė net ir sumažindama baterijų dydį. Mes panaudojome savo sukurtas technologijas ir taip pasiekėme bendro automobilio efektyvumo proveržį.“

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

21:40
11:46
00:49

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas