Dabar populiaru
Žiūrėkite
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 2d. 12:18

Kaip gimsta vilkikas „Scania V8“?

„Scania V8“
„Scania” nuotr. / „Scania V8“
Vilkikų gamintojas „Scania“ siūlo trumpai susipažinti su modelių, turinčių „V8“ variklį kūrimu. Šiuos vilkikus, kaip ir daugelį kitų, sudaro penki pagrindiniai komponentai – variklis, pavarų dėžė, ašys, kabina ir rėmas.

Varikliai

„V8“ variklių blokus gamina „Halber Guss“ įmonė įsikūrusi Leipcige, Vokietijoje. Iš čia jie atkeliauja į pagrindinę „Scania“ gamyklą Sodertalėje, kur yra toliau apdirbami ir surenkami iki galo.

Šioje gamykloje įsikūrusioje gamybos linijoje iš atskirų komponentų ir pradedami surinkinėti „Scania“ sunkvežimiai.

Rėmas

Rėmo konstrukcijos skiriasi priklausomai nuo jų paskirties. Itin sudėtingiems darbams ir apkrovoms pritaikytų sunkvežimių rėmai būna tvirtesni ir sunkesni. Standartiniuose vilkikuose priimami paprastesni sprendimai gaminant transporto priemonės rėmą.

Kadangi ši detalė sukurta modulinės sistemos principu, vieno tipo rėmas gali būti pritaikomas skirtingoms transporto priemonėms ir jų specifikacijoms. Pagamintas ir surinktas rėmas yra nudažomas milteliniais dažais, kurie garantuoja ilgaamžiškumą ir apsaugo nuo aplinkos poveikio.

Pavarų dėžė

„Scania R“ serijos sunkvežimiai yra aprūpinti 12+2 laipsnių pavarų dėžėmis. Šios pavarų dėžės garantuoja optimalų variklio darbą esant žemiems variklio sūkiams. Tokiu būdu yra taupomas kuras.

Šio pavarų dėžės gali būti kombinuojamos su automatine pavarų keitimo sistema „Scania Opticruise“.

„Scania” nuotr./„Scania V8“
„Scania” nuotr./„Scania V8“

Ašys

„V8“ serijos sunkvežimiuose „Scania“ stengiasi maksimaliai suderinti mažą ašių masę ir jų patvarumą. Įvairios skirtingos ašys yra pritaikytos skirtingiems poreikiams.

Vairuojančioji ašis gali atlaikyti apkrovą siekiančią iki 9 t. Galinių ašių tandemai atlaiko maksimalią 30 t. apkrovą.

Kabinos

Kabinos gaminamos Švedijos mieste Oskarshamne. Jos būna penkių skirtingų dydžių – „Day Cab“, „Low-Roof Sleeper“, „Normal Sleeper“, „Highline“ ir „Topline“. Pastaroji yra pati talpiausiai ir komfortiškiausia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Vilkikas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie Gazas