Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 23d. 19:55

Kaip išsirinkti automobilį, už kurį nereikėtų mokėti taršos mokesčio?

Apie siūlomą įvesti automobilių taršos mokestį, kuris jau įprastas daugeliui europiečių, Lietuvoje galima išgirsti įvairiausių vertinimų. Metinio taršos mokesčio visai nereikėtų mokėti už automobilį, kuris nuvažiuodamas vieną kilometrą išmeta ne daugiau kaip 130 gramų anglies dioksido.

Kaip išsirinkti šį kriterijų atitinkantį dėvėtą automobilį? Kiek iš tiesų kainuoja galingo, taršaus automobilio išlaikymas ir kaip išaugs kaštai ateityje?

Video medžiagoje taip pat sužinosite, kokį naudotą automobilį rekomenduoja ekspertai, jei per metus nuvažiuojate iki 20 tūkstančių kilometrų, o automobiliui nusipirkti galite skirti 5 ar 8 tūkstančius eurų.

„Būk modernus ­­– keisk ratus“

Apsilankykite rubrikoje „Būk modernus ­­– keisk ratus“ ir sužinokite, kokią paramą galima gauti įsigyjant aplinkai draugiškesnes transporto priemones, kaip pasikeitė gyvenimas tų, kurie išdrįso pakeisti savo judumo įpročius.

Rubriką rasite - čia


Informacija parengta bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:04
01:51
01:31

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas