Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 27d. 10:12

Kaune – vienas moderniausių autoservisų Baltijos šalyse

„Autofortas“ autoservisas
Partnerio nuotr. / „Autofortas“ autoservisas

UAB „Autofortas“ – Kaune įsikūręs ir pažangiomis technologijomis garsėjantis, didžiausias automobilių priežiūros ir remonto centras Baltijos šalyse. Balandžio 25 d. duris atvėrė naujas modernus korpusas, kurio įrengimas kainavo daugiau kaip 2 milijonus eurų. Iki šiol autocentre buvo galima vienu metu remontuoti 75 automobilius. Atidarius naują korpusą šis skaičius beveik padvigubėjo. Šiuo metu UAB „Autoforto“ kolektyvas pasiruošęs priimti daugiau kaip 130 automobilių vienu metu.

Naujo korpuso atidarymo renginį trumpa kalba pradėjo autocentro vadovas Ąžuolas Volkas. Jis iškėlė eko-logiško (eko – gamtai draugiškas, logiškas – optimalų serviso procesų valdymą užtikrinantis) serviso idėją.

„Prieš dvidešimt trejus metus šioje vietoje buvo plynas laukas, kuriame stovėjo nedidelės automobilių dirbtuvėlės, kuriose per savaitę buvo galima suremontuoti penkis automobilius. Kiekvieną dieną dirbome taip, kad galėtumėm augti ir vystytis. Šiandieną centras užima daugiau kaip 4000 kvadratinių metrų teritoriją. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, diegiame pažangiausias technologijas, naudojame medžiagas ir įrenginius, kurie atitinka visus gamtosauginius reikalavimus. Mums svarbu kurti saugią aplinką darbuotojams, klientams ir visuomenei“, - sveikinimo kalboje sakė Ą. Volkas

Partnerio nuotr./„Autofortas“ vakaro svečiai
Partnerio nuotr./„Autofortas“ vakaro svečiai

Specialiai renginiui paruoštoje ekspozicijoje kiekvienas galėjo iš arčiau susipažinti su serviso veikla. Pristatyti veiklos principai, bei techniniai sprendimai, užtikrinantys kokybišką, klientų pripažinimo sulaukusio autocentro darbą. Įmonės atstovas pristatė specialiai įmonei pritaikytą, darbo procesų planavimui ir verslo valdymui naudojamą elektroninę apskaitos sistemą „Optimum“. Ją naudojant užtikrinama komunikacijos darna, o kiekvienas procesas yra griežtai kontroliuojamas. Šiame procese dalyvauti gali ir klientas – įmonės internetiniame puslapyje įvedęs reikiamus duomenis gali stebėti darbų eigą. Be to, automobilių priežiūros ir remonto centras „Autofortas“ jau daugelį metų bendradarbiauja su didžiausiomis draudimo kompanijomis. Sėkmingai naudoja „Audatex“ ir „Eurotax“ žalų vertinimo programas, kurios leidžia užtikrinti, kad atliekamų darbų kainos būtų paskaičiuojamos teisingai ir tiksliai.

Įmonėje dirbantys ekspertai leido iš arčiau susipažinti su automobilių dažymo specifika – pradedant spalvų parinkimu ir baigiant automobilių detalių dažymu. Renginio metu buvo galima pamatyti, kokie techniniai sprendimai taikomi siekiant užtikrinti kokybišką ir greitą darbą. UAB „Autofortas“ yra vienas iš nedaugelio nepriklausomų autoservisų, kurie automobilių dažymui naudoja vandens pagrindo dažus.

UAB „Silda“ atstovo Simono Kučinsko teigimu, Lietuvoje galioja laikinųjų organinių darinių direktyva, draudžianti automobilių dažymo procesuose naudoti aplinkai kenksmingus dažus. Vis dėlto, tik pavienės įmonės į nustatytą tvarką žvelgia atsakingai. Kiti, siekdami sutaupyti, ir toliau naudoja kenksmingus, gamtą teršiančius skiediklinius dažus. Svarbu suprasti, kad vandeniniai dažai nuo žalingo poveikio apsaugo ne tik gamtą, bet ir nekelia pavojaus juos naudojančių darbuotojų sveikatai.

Partnerio nuotr./„Autofortas“ Wolf dažymo kamera
Partnerio nuotr./„Autofortas“ Wolf dažymo kamera

Bene daugiausiai dėmesio sulaukė autocentre naudojamo ultragarsinio kėbulų patikros stendo demonstracija. Atskleistas darbų atlikimo principas naudojant modernią „Blackhawk Shark 3“ ir „Blackhawk Korec“ geometrijos atstatymo sistemą.

Įmonės vadovo teigimu, siekiant užtikrinti sėkmingą automobilių serviso veiklą, visų svarbiausia yra laikytis aukščiausių kokybės reikalavimų ir atsakingai vertinti kliento pasitikėjimą. Būtent noras užtikrinti aukščiausią kokybę nulėmė tai, jog centro veikloje naudojamos tik gamtosauginius reikalavimus atitinkančias priemonės. Naujo korpuso atidarymas tik patvirtina, jog ir klientai pritaria centro veiklos principams.

„Klientai yra reiklūs ir puikiai supranta kokybiškos paslaugos prasmę. Šiuo požiūriu sparčiai vejamės Vakarų Europos šalis. Mūsų išskirtinumas – teigiamas požiūris į klientą. Svarbiausia suteikti aukštos kokybės paslaugą. Sėkmingos veiklos įrodymas – klientų gausa. Tai lėmė sprendimą žengti drąsų ir svarbų žingsnį – atidaryti naują korpusą. Automobilių remonto rinkoje išlieka tik geriausi. Gaila, kad nelegaliai veikiantys „servisai“ daro didelę įtaką legalių įmonių veiklai. Svarbu suprasti, kad renkantis tokį servisą, kiekvienas rizikuoja gauti nekokybišką paslaugą“, - teigė Ą. Volkas

Partnerio nuotr./„Autofortas“ kėbulo geometrijos atstatymo darbai
Partnerio nuotr./„Autofortas“ kėbulo geometrijos atstatymo darbai

AB „Lietuvos draudimas“ atstovų teigimu, klientams, patyrusiems žalą, patogiausia kreiptis į draudimo kompanijos siūlomą partnerį. Visų pirma, tai užtikrina sklandų darbą, o klientui nereikia rūpintis proceso eiga. Įforminus draudiminį įvykį, darbų administravimo naštą perima draudimo kompanija, kuri gali sėkmingai bendrauti su remonto paslaugas teikiančia įmone.

Išsakytai minčiai pritaria ir UAB „If“ draudimo paslaugas teikiančios įmonės atstovas. Jis tikina, kad pasirinkus draudimo kompanijos rekomenduojamą partnerį yra užtikrinamas sklandus procesas. Draudimo kompanijos savo partneriams kelia itin aukštus reikalavimus, todėl tai yra tam tikra garantija, kad visi remonto darbai bus atlikti kokybiškai. Net jeigu kiltų nesklandumų, klientas nėra paliekamas vienas – draudimo ir remonto paslaugas teikiančios įmonės, sėkmingai komunikuodamos tarpusavyje gali užtikrinti greitą problemos sprendimą. Pašnekovas pastebi, kad per paskutiniuosius metus vis daugiau klientų renkasi ne draudimo išmoką, bet kompanijos partnerį.

Partnerio nuotr./„Autofortas“ autoservisas
Partnerio nuotr./„Autofortas“ autoservisas

„Autofortas“ yra sudaręs sutartį su „Kauno techninės apžiūros centru“, todėl turi galimybę atlikti naudotos transporto priemonės atitikties įvertinimą. Nuolat atnaujina darbuotojų kompetencijas, bendradarbiauja su Kauno technologijų universitetu. Universiteto studentams šiemet bus suteikta galimybė atlikti praktiką ir mokytis iš geriausių ekspertų.

Paklaustas apie ateities planus įmonės vadovas atskleidė, jog netolimoje ateityje UAB „Autofortas“ veiklą ruošiasi išplėsti ir į kitus miestus.

„Verslas tai – kasdienė kova už klientą. Būtent jų įvertinimas pats svarbiausias. Prieš dvidešimt trejus metus pradėjęs veiklą nė nesvajojau, kad automobilių remonto sritis pasieks tokias technologines aukštumas. Galime pasidžiaugti, kad kokybiškos remonto paslaugos šiandien prieinamos kiekvienam automobilio savininkui. Šiuo metu darau tai, ką visada svajojau. Šis verslas sujungia man svarbius dalykus – organizacinius sugebėjimus ir pomėgį automobiliams...“ , - mintimis dalijosi Ą. Volkas

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Interviu Aktualu

Lyčių lygybės ekspertas Rogeris Klinthas apie modernų vyrą: „Tai vyras, kuris prisiima atsakomybę“

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Pasaulis kišenėje

Ignalinai reikia recepto, kaip tapti madinga – čia ne blogiau nei Nidoje

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Kultūra

S.Gedos dukra: „Jis buvo ryto žmogus: pusryčiai, kava, radijas, o tada jau sėdasi prie stalo iki pietų“

Gyvenimas

5 dalykai, kurie labiausiai gadina jūsų seksualinį gyvenimą

Aktualu

Popiežiaus Pranciškaus vizito pabaiga Vilniuje: „Te Lietuva būna vilties švyturiu“

Gyvenimas

Košmariškas lietuvės gimdymas Jungtinėje Karalystėje: dėl dukters suluošinimo bylinėjasi su ligonine

Gazas

„Euro NCAP“ saugumo testų rezultatai: „Audi A6“, „Volkswagen Touareg“, „Suzuki Jimmy“ ir „Ford Tourneo Connect“

Vardai

Eurika Masytė sukėlė audrą feisbuke: kodėl popiežių oro uoste pasitiko būtent ši mergaitė?

Aktualu

Tikrieji žmogaus teisių gynėjai nepamena Petro Gražulio nuopelnų

Popiežiaus vizitas Aktualu

Antroji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Vardai

Tarp LKL aistruolių – ir brolius Lavrinovičius palaikiusios žmonos su vaikais

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

24sek

D.Adomaitis ir L.Kleiza apie M.Farrello išvykimą pateikė skirtingas versijas

Popiežiaus vizitas Aktualu

R.Doveika: popiežius kritikuoja tuos, kurie gyvenimą nori paversti sterilia institucija

Aktualu

Mindaugas Bastys: man reikia mandato, kad galėčiau tarnauti su nauja priesaika

Naujienos

Aktualu

Nyderlandų policija uždarė „keršto pornografijos“ portalą, sulaikė tris asmenis

Verslas

Alkoholio reklama lietuvius pasiekia iš užsienio: CNN reklamuoja lietuvišką brendį

Vardai

Po triumfo – emocijų sprogimas: Šarūnas Jasikevičius ištirpo žmonos Annos glėbyje

Aktualu

Grupė europarlamentarų siūlo griežtinti sankcijas Rusijai

Aktualu

Orai.lt: po krušos ir perkūnijos vėl grįš šilumos banga

Aktualu

Sudėtingiausias metas Liberalų sąjūdžiui – jau ant nosies: kokia partijos ateitis

Aktualu

Pušimis apaugęs Kartuvių kalnas

24sek

15min studijoje vyko „Žalgirio“ pasakos Eurolygoje aptarimas

24sek

Nusivylęs V.Spanoulis nusilenkė „Žalgiriui“: „Jie būtų nugalėję bet ką“

Infografikas
Aktualu

Seulas: Korėjų lyderiai aptarė branduolinio nusiginklavimo ir taikos klausimus

Aktualu

Teisėjas Arūnas Kisielius taip pat nusišalino nuo „MG Baltic“ bylos

Pasaulis kišenėje

Atostogos Graikijoje – toliau nuo paplūdimio ir jūros, arčiau pavojaus įsimylėti

Aktualu

Nukleiptom vyžom į lietuvių kalbos egzaminą

Pasaulis kišenėje

Gražiausi Malaizijos paplūdimiai

Aktualu

250 naujagimių kas minutę: ar Žemėje nepasidarys per ankšta?

Verslas

Sužinokite, kaip bėdas atbaido rūpestingi kaimynai

Gyvenimas

Išmokite keletą pratimų, kuriuos galite daryti tiesiog biuro kėdėje

Aktualu

Daugėja savo noru išeinančiųjų iš valstybės tarnybos

Vardai

Avicii šeima atviru laišku patvirtino – didžėjus nusižudė: „Jis tiesiog daugiau nebegalėjo“

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie Gazas